WhatsApp'a kısa süre sonra gelmesi beklenen 9 yenilik

3,570 kez görüntülendi.12 Ekim 2017 12:00

WhatsApp geliştirme ekibi önümüzdeki aylarda Android ve iOS sürümleri için bir sürü güncelleme planladığından Whatsapp daha büyük ve daha iyi hale gelecek.

Geliştirme ekibi uzun zamandır iptal özelliği üzerinde çalışıyor ki zaten platformda en çok aranan özellik de bu. Ekibin, yakında iletiyi geri çağırma özelliğinin nasıl çalıştığını duyurması da bekleniyor. Bunun dışında WhatsApp Business, Facebook Messenger'dan ilham alan yeni çıkartmalar, iş dünyası için yeni bir logo ve daha pek çok özellik de dahil olmak üzere WhatsApp’a birçok özellik geliyor.

WhatsApp geliştirme ekibi önümüzdeki aylarda Android ve iOS sürümleri için bir sürü güncelleme planladığından Whatsapp daha büyük ve daha iyi hale gelecek.   <p>  Geliştirme ekibi uzun zamandır iptal özelliği üzerinde çalışıyor ki zaten platformda en çok aranan özellik de bu. Ekibin, yakında iletiyi geri çağırma özelliğinin nasıl çalıştığını duyurması da bekleniyor.    Bunun dışında WhatsApp Business, Facebook Messenger'dan ilham alan yeni çıkartmalar, iş dünyası için yeni bir logo ve daha pek çok özellik de dahil olmak üzere WhatsApp&#8217;a birçok özellik geliyor.
Bu resim 822 kez görüntülendi. 0 0
İLGİLİ GALERİLER

Efsane whatsapp diyalogları

08 Ekim 2017 10:28
6,673 görüntülenme

İş hayatında stresle başa çıkmanın 10 püf noktası

12 Ekim 2017 11:22
3,021 görüntülenme
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam