Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

  
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Tümü

Kefil oldu, emekli maaşına haciz gelince intihar etti

21 Aralık 2009 14:00
Yazdır

KÜTAHYA'nın Tavşanlı İlçesi'nde kefil olduğu akrabasının bankaya olan borcunu ödemediği için emekli maaşına haciz gelen 61 yaşındaki Ramazan Çağlar, evinin yanındaki otomobil garajında iple kendini asarak intihar etti.

Ulucami Mahallesi Kayalar Sokak'ta dün saat 17.00 sıralarında meydana gelen olayda evli 2 çocuk babası emekli memur Ramazan Çağlar, evinin yanındaki kendilerine ait otomobil garajında çamaşır ipiyle kendini tavana astı. Çağlar'ın asılı cesedini yakınları görüp durumu polise bildirdi. Ramazan Çağlar'ın cesedi otopsi için Tavşanlı Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

İntihar eden Ramazan Çağlar'ın yakın bir akrabasına bankadan kredi çekerken kefil olduğu belirtildi. Otobüs şirketi sahibi olan kişinin iflas ederek borçlarını ödememesi üzerine Çağlar'ın emekli maaşına haciz geldiğini söyleyen yakınları, ?Kefillik yüzünden maaşına haciz geldi ve maddi sıkıntı içerisine düştü. Bu yüzden intihar ettiğini sanıyoruz? dedi.

Hürriyet
Bu haber 3,930 defa okundu. 1 Yorum yapıldı
YORUMLAR
ANKET
Türkiye'nin, Türkmen dağını bombalayan Rus uçağını, sınırı ihlal ettiği gerekçesiyle düşürmesini nasıl değerlendiriyorsunuz?
Rus doğalgazının alternatifi bulundu!Rus doğalgazının alternatifi bulundu!
ARŞİV