1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Tümü

4/C'lilere de aile ve çocuk yardımı verilecek

19 Nisan 2011 13:34
Yazdır

Devlet Bakanı Hayati Yazıcı, Memur-Sen'in 4. Olağan Genel Kurul sonrası 'hayırlı olsun' ziyaretinde bulundu. Bakan Yazıcı burada yaptığı açıklamada, "4/C'lilere aile yardımı ve çocuk yardımı ödenmesi için Bakanlar Kurulu Kararı hazırlandığını" açıkladı.

Konuyla ilgili bilgi veren Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu, "4-C'li kamu çalışanlarının da bu haktan faydalanabilmesi için sürekli girişimlerde bulunduk. Biz, kamu çalışanları lehine bu kazanımları elde etmek için mücadele ederken ve mutabakat metnine imza atarken, diğer konfederasyonlardan birisi masaya hiç oturmamış, öteki ise masadan kaçmıştı. Başbakan ve bakanlara yaptığımız ziyaretlerde gündeme taşıdık. En son da 4. Olağan Genel Kurulumuz'da, Sayın Başbakan'a hitaben kürsüden ve daha sonra yaptığımız bire bir görüşmemizde bu çağrımızı tekrarladık. Bugün ziyaretimize gelen Devlet Bakanımız Sayın Hayati Yazıcı, 4-C'li kamu çalışanlarını sevindirecek müjdeyi verdi. Sayın Başbakanımız ve Bakanımıza kamu çalışanları adına teşekkür ediyorum. " dedi.

Memurlar.Net
Bu haberi oylayabilirsiniz 0 0
Bu haber 33,481 defa okundu. 37 Yorum yapıldı
YORUMLAR
ANKET
Galatasaray Genel Kurulu, Hakan Şükür'ü ihraç etmedi. Ne düşünüyorsunuz?
ARŞİV
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam