1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Tümü

Zihin Engelliler Sınıf Öğretmeninin aylık ve ek ders ücreti karşılığı ders saati ne kadardır?

13 Kasım 2012 09:09
Yazdır

Millî Eğitim Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü 11.03.2010 tarih ve 14376 sayılı yazıları ile İşitme Engelliler Sınıf Öğretmenlerinin aylık ve ek ders ücreti karşılığı okutacağı ders saati miktarının belirlenmesi hususunda görüş yazısı yayınladı.

Görüş yazısında; ? Yükseköğretim programı mezunlarının hangi alan öğretmenliğine atanacakları ve hangi dersleri aylıkları karşılığında okutacakları Talim ve Terbiye Kurulu'nun 01.07.2009 tarihli ve 80 sayılı Kararı ile belirlenmiştir.

Bu itibarla, ilgi Karar çerçevesinde Zihin Engelliler Sınıf Öğretmeni olarak atanan ilgilinin, Millî Eğitim Bakanlığı Yönetici ve Öğretmenlerinin Ders ve Ek Ders Saatlerine İlişkin Karar çerçevesinde haftada okutacağı aylık ve ek ders ücreti karşılığı ders saati sayısının ??sınıf öğretmenleri ? kapsamında belirlenmesi gerekmektedir.? açıklamasına yer verilmiştir.

İşte o görüş yazısı;

Memurlar.Net - Özel

Bu yazının tüm hakları Memurlar.Net'e aittir. "www.memurlar.net" biçiminde aktif bağlantı kurulabilir, açık kaynak gösterilmek kaydıyla içerik kullanılabilir. Açık kaynak göstermeden yapılan alıntılar için yasal takip yapılacaktır. ©

Bu haberi oylayabilirsiniz 0 0
Bu haber 10,747 defa okundu. 1 Yorum yapıldı
YORUMLAR
ANKET
Siyasi duruş olarak kendinizi nasıl tanımlarsınız?
ARŞİV