1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Tümü

Okutmanlar, ortak zorunlu dersler dışındaki dersleri verebilir mi?

20 Nisan 2017 13:02
Yazdır
Okutmanlar, ortak zorunlu dersler dışındaki dersleri verebilir mi?

YÖK'ten önemli görüş yazısı

OKUTMANLAR ORTAK ZORUNLU DERSLER DIŞINDAKİ DERSLERİ DE VEREBİLİR Mİ?

YÖK, okutmanların, ortak zorunlu dersler dışındaki dersleri de verebileceğine karar verdi.

Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı ders verecek öğretim üyesi ve öğretim görevlisi bulunmaması halinde söz konusu derslere verebilecek bilgi ve uzmanlığa sahip okutmanların görevlendirilebileceğine karar verdi.

İŞTE YÖK GÖRÜŞÜ

Memurlar.Net - Özel

Bu yazının tüm hakları Memurlar.Net'e aittir. 5856 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununun 36. maddesi uyarınca alıntılanamaz. Telif hakları saklı tutulmuş bu yazının alıntılanması halinde yasal takip yapılacaktır. ©

Bu haberi oylayabilirsiniz 5 4
Bu haber 29,785 defa okundu. 1 Yorum yapıldı
YORUMLAR
ARŞİV
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam