Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

  
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Tümü

Tarım Bakanlığı, İlçe Müdür Atama Sonuçları

05 Temmuz 2004 00:00
Yazdır

TARIM VE KÖYİŞLERİ BAKANLIĞI GÖREVDE YÜKSELME YÖNETMELİĞİ GEREĞİ SINAV ÖNCESİ EĞİTİMLERİNİ TAMAMLAYARAK 13.03.2004 TARİHİNDE YAPILAN SINAV NETİCESİNDE BAŞARILI OLUP, İLÇE MÜDÜRÜ OLARAK ATANMAYA HAK KAZANANLARIN YENİ GÖREV YERLERİ AŞAĞIDA BELİRTİLMİŞ OLUP DİĞER ÜNVANLARLA İLGİLİ ATAMA ÇALIŞMALARI TAMAMLANDIĞINDA ATAMA LİSTELERİ AYNI ŞEKİLDE YAYINLANACAKTIR.

SIRA NO

ADI

SOYADI

GÖREV YERİ

ATANDIĞI YER

AÇIKLAMALAR

1

Mikail

ODAK

Tunceli Pertek İlçe Müdürlüğü

Elazığ Arıcak

11.06.2004

2

Adil

ASLAN

Malatya Darende İlçe Müdürlüğü

Yozgat Şefaatli

11.06.2004

3

Remzi

ASLAN

Şanlıurfa Suruç İlçe Müdürlüğü

Denizli-Kale

11.06.2004

4

Mahmut

ÖKTEN

Şanlıurfa Suruç İlçe Müdürlüğü

Feragat Etti.

 

5

Behiç

KESKİN

Sivas Koyulhisar İlçe Müdürlüğü

Ordu-Mesudiye

11.06.2004

6

Şakir

GÖK

Gaziantep İslahiye İlçe Müdürlüğü

Hatay Belen İlçe Müdürü

11.06.2004

7

Şenol

TASLAK

Konya Ilgın İlçe Müdürlüğü

Sivas-Yıldızeli

11.06.2004

8

Adnan

AKINCI

Samsun 19 Mayıs İlçe Müdürlüğü

Samsun 19 Mayıs

11.06.2004

9

Nizamettin

TURAN

Van Zirai Üretim İşletmesi ve Ziraat Meslek Lisesi Müdürlüğü

Van-Gürpınar

11.06.2004

10

H.Ömer

ŞAHİN

Yozgat Aydıncık İlçe Müdürlüğü

Van-Özalp İlçe Müdürlüğü

11.06.2004

11

Dursun

KÜÇÜKYILMAZ

Karabük Eskipazar İlçe Müdürlüğü

K.Maraş-Nurhak

11.06.2004

12

Ayhan

COŞKUN

Ağrı Tutak İlçe Müdürlüğü

Edirne-Meriç

11.06.2004

13

Kasım

DİMEN

Ağrı Doğubayazıt İlçe Müdürlüğü

Ağrı-Duğubeyazıt

11.06.2004

14

Nizam

UZUN

Giresun Aluçra İlçe Müdürlüğü

Erzurum-Aşkale

11.06.2004

15

Erol

SARAÇOĞULLARI

Kocaeli Derince İlçe Müdürlüğü

K.Maraş-Çağlayancerit

11.06.2004

16

Ramazan

BİRİCİK

Kahramanmaraş Afşin İlçe Müdürlüğü

G.Antep Nizip

11.06.2004

17

Mahmut

ZİREK

Mardin İl Müdürlüğü

Yalova- Altınova

11.06.2004

18

Özcan

AKYAPI

Tunceli Ovacık İlçe Müdürlüğü

Kırklareli Pehlivanköy

11.06.2004

19

Ali

FİDANCI

Adıyaman Gölbaşı İlçe Müdürlüğü

Balıkesir-Savaştepe

11.06.2004

20

Ömer

ARSLAN

Ankara Çubuk İlçe Müdürlüğü

Ankara-Sincan

11.06.2004

21

Sadık

ARSLAN

Antalya Elmalı İlçe Müdürlüğü

Rize Çamlıhemşin

11.06.2004

22

Mustafa Kemal

YAZAN

Isparta Senirkent İlçe Müdürlüğü

Konya Hadim

11.06.2004

23

Ali

MADEN

Muğla Köyceğiz İlçe Müdürlüğü

Erzurum Uzundere

11.06.2004

24

Şakir Fırat

ERKAL

Nevşehir Gülşehir İlçe Müdürlüğü

Elazığ Ağın

11.06.2004

25

Ali

ATEŞ

Tunceli Nazimiye İlçe Müdürlüğü

İzmir-Bayındır

11.06.2004

26

Seyfullah

GENCER

Şanlıurfa Ceylanpınar İlçe Müdürlüğü

Feragat Etti.

 

27

Ünal

YAŞBAY

Aksaray Ortaköy İlçe Müdürlüğü

Aksaray-Ortaköy

11.06.2004

28

Murat

DURMAZ

Bolu Mengen İlçe Müdürlüğü

Aydın-Yenipazar

11.06.2004

29

Ali Galip

ÇAKIR

Giresun İl Müdürlüğü

Feragat Etti

 

30

Mehmet

KESKİN

Konya Tuzlukçu İlçe Müdürlüğü

Afyon Şuhut

11.06.2004

31

Ömer

TERCAN

Adıyaman Besni İlçe Müdürlüğü

Yozgat-Sorgun

11.06.2004

32

Nizam

YILMAZ

Burdur Kemer İlçe Müdürlüğü

Sivas-Gürün

11.06.2004

33

Nuri

KAPLAN

Denizli Tavas İlçe Müdürlüğü

Aydın Karpuzlu

11.06.2004

34

Muharrem

AKÇA

Hatay Erzin İlçe Müdürlüğü

Kils-Musabeyli

11.06.2004

35

Süleyman

ÇINKIR

Kahramanmaraş Andırın İlçe Müdürlüğü

K.Maraş Andırın

11.06.2004

36

Yakup

ÇEVİK

Şanlıurfa Halfeti İlçe Müdürlüğü

G.Antep-Nurdağı

11.06.2004

37

Süreyya

ATMACA

Yozgat Akdağmadeni İlçe Müdürlüğü

Bingöl-Genç

11.06.2004

38

Cumali

İN

Adıyaman Besni İlçe Müdürlüğü

İzmir-Kınık

11.06.2004

39

Hayrullah

DERELİ

Antalya Alanya İlçe Müdürlüğü

Feragat Etti

 

40

Abdulkerim

YÜCEL

Bitlis Hizan İlçe Müdürlüğü

Van-Edremit

11.06.2004

41

Fikri

TOSUN

Bolu İl Müdürlüğü

Elazığ-Baskil

11.06.2004

42

Mahmut

TRUE

Bursa Yenişehir İlçe Müdürlüğü

Bursa-İnegöl

11.06.2004

43

Hüseyin

BADEMLİ

Malatya Arapgir İlçe Müdürlüğü

Atanmak İstemiyor.

 

44

Abidin

BEKAR

Trabzon Tonya İlçe Müdürlüğü

Erzurum Pazaryolu

11.06.2004

45

Savaş

ÇELİK

Van Gevaş İlçe Müdürlüğü

Van-Gevaş

11.06.2004

46

Barış

ATA

Bartın Kurucaşile İlçe Müdürlüğü

Erzincan-Kemaliye

11.06.2004

47

Amir

SARI

Karabük Ovacık İlçe Müdürlüğü

Sivas-Kangal

11.06.2004

48

Galip

ÖZKALE

Osmaniye Kadirli İlçe Müdürlüğü

Feragat etti.

 

49

Abdussamet

DAL

Adana Veteriner Kontrol ve Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü

Adıyaman-Sincik

11.06.2004

50

Orhan

GÖKÇE

Çankırı Eldivan İlçe Müdürlüğü

Diyarbakır Cüngüş

11.06.2004

51

Muharrem

KARAFAKI

Çorum İskilip İlçe Müdürlüğü

Elazığ-Maden

11.06.2004

52

Emirhan

KAYNAR

Malatya Yazıhan İlçe Müdürlüğü

Siirt Pervari

11.06.2004

53

Erol

OLCA

Niğde İl Müdürlüğü

Tokat Zile

11.06.2004

54

Ahmet

TUGAY

Giresun Eynesil İlçe Müdürlüğü

Manisa Turgutlu

11.06.2004

55

Ömer

YILMAZ

Kocaeli Gebze İlçe Müdürlüğü

Erzincan-Çayırlı

11.06.2004

56

Hasan

DOĞAN

Tunceli Pülümür İlçe Müdürlüğü

Çanakkale Bozcaada

11.06.2004

57

Ömer

SÖĞÜT

Adana İmamoğlu İlçe Müdürlüğü

Adana Ceyhan

11.06.2004

58

Nilgün

YILMAZ

Aydın Koçarlı İlçe Müdürlüğü

Feragat Etti.

 

59

Mustafa

YAYLACI

Çankırı Eldivan İlçe Müdürlüğü

Şırnak İdil

11.06.2004

60

Veysel

YİĞİN

Van Muradiye İlçe Müdürlüğü

Malatya Darende

11.06.2004

61

Fahri

TEKELİOĞLU

Çankırı Orta İlçe Müdürlüğü

Batman Beşiri

11.06.2004

62

Fazıl

KARABULUT

Elazığ Karakoçan İlçe Müdürlüğü

Ankara-Kalecik

11.06.2004

63

Yücel

DUMAN

Ordu Ünye İlçe Müdürlüğü

Kars Sarıkamış

11.06.2004

64

Mehmet

ÖZTÜRK

Samsun Terme İlçe Müdürlüğü

Feragat Etti.

65

Cevdet

PİLAR

Adıyaman Sincik İlçe Müdürlüğü

Adıyaman Kahta

11.06.2004

66

Necdat

ARŞIN

Aydın Kuyucak İlçe Müdürlüğü

Batman Sason

11.06.2004

67

Ömer

ŞİMŞEK

Kahramanmaraş Ekinözü İlçe Müdürlüğü

Balıkesir Gönen

11.06.2004

68

Mehmet Veysi

ABDUSSAMETOĞLU

Mardin Kızıltepe İlçe Müdürlüğü

Mardin-Kızıltepe

11.06.2004

69

Nevaf

KALKAN

Mardin İl Müdürlüğü

Mardin-Nusaybin

11.06.2004

70

Ahmet

DALLI

Sinop İl Müdürlüğü

Muğla-Köyceğiz

11.06.2004

71

Ahmet

DANACI

Kahramanmaraş Afşin İlçe Müdürlüğü

Bartın-Kurucaşile

11.06.2004

72

Bestami

ZABUN

Kahramanmaraş İl Müdürlüğü

Hatay-İskenderun

11.06.2004

73

Muhammet

ERCİK

Nevşehir Acıgöl İlçe Müdürlüğü

Sivas-Divriği

11.06.2004

74

Musa

DÜZALAN

Uşak Sivaslı İlçe Müdürlüğü

Feragat Etti.

 

75

Halil

FİDAN

Afyon Sandıklı İlçe Müdürlüğü

Kütahya-Dumlupınar

11.06.2004

76

İsmail

ÇELİK

Balıkesir Dursunbey İlçe Müdürlüğü

Feragat Etti.

 

77

İhsan

DUMAN

Bursa İnegöl İlçe Müdürlüğü

Feragat Etti.

 

78

Avni

TAŞYÜREK

Mersin Erdemli İlçe Müdürlüğü

Mersin Bozyazı

11.06.2004

79

Sabri

BAŞ

Konya Kadınhanı İlçe Müdürlüğü

Feragat Etti.

 

80

İbrahim

ERBEK

Konya Kadınhanı İlçe Müdürlüğü

Feragat Etti.

 

81

M.Nedim

ÇELİK

Van Erciş İlçe Müdürlüğü

Van Erçiş

11.06.2004

82

Adem

AYDIN

Antalya Kaş İlçe Müdürlüğü

Feragat Etti.

 

83

Kenan

UYAR

Çanakkale Çan İlçe Müdürlüğü

Balıkesir-Erdek

11.06.2004

84

Yunus

ÖZTÜRK

Erzurum Pazaryolu İlçe Müdürlüğü

İzmir-Seferihisar

11.06.2004

85

Zeki

ATEŞ

Sakarya İl Müdürlüğü

Sakarya-Hendek

11.06.2004

86

Arif

OK

Samsun Terme İlçe Müdürlüğü

Bayburt Aydıntepe

11.06.2004

87

Hüseyin

BİLASA

Karabük Safranbolu İlçe Müdürlüğü

Malatya-Battalgazi

11.06.2004

88

Mahmut

POLATTAŞ

Adıyaman İl Müdürlüğü

Niğde Altunhisar

11.06.2004

89

Özer

MATUR

Artvin Hopa İlçe Müdürlüğü

Muğla Ula

11.06.2004

90

İbrahim

ÖZDEMİR

İstanbul Beykoz İlçe Müdürlüğü

İstanbul-Beykoz

11.06.2004

91

Nihat

DEME

Şanlıurfa Birecik İlçe Müdürlüğü

G.Antep-Karkamış

11.06.2004

Bu haber 8,651 defa okundu.
YORUMLAR
Bu habere henüz yorum yapılmamış.
İlk yorumu siz ekleyin.
ANKET
MEB, 8 yıllık öğretmeni rotasyona tabi tutacak, okulunu değiştirecek..
ARŞİV