Dünya Kupası'nda Hangi Maç Ne Zaman, Saat Kaçta, Hangi Kanalda?
Dünya Kupası maç programı
-
Rusya'da yapılan 2018 Dünya Kupası yarın başlıyor. 2018 FIFA Dünya Kupası'nın açılış maçında ev sahibi Rusya ile Suudi Arabistan yarın karşı karşıya gelecek. Moskova'daki Luzhniki Stadı'nda oynanacak A Grubu karşılaşması saat 18.00'de başlayacak, TRT1,TRT4K ekranlarından canlı yayınlanacak. Büyük mücadelenin yaşanacağı Dünya Kupası maçlarının hangi kanallarda yayınlanacağı da belli oldu. Peki Dünya Kupası'nda hangi maç ne zaman, saat kaçta oynanacak, hangi kanalda canlı yayınlanacak?
-
15 HAZİRAN CUMA
A Grubu 15.00 Mısır - Uruguay TRT 1, TRT 4K
B Grubu 18.00 Fas – İran TRT 1, TRT 4K
B Grubu 21.00 Portekiz – İspanya TRT 1, TRT 4K
-
16 HAZİRAN CUMARTESİ
C Grubu 13.00 Fransa – Avustralya TRT 1, TRT 4K
D Grubu 16.00 Arjantin – İzlanda TRT 1, TRT 4K
C Grubu 19.00 Peru – Danimarka TRT 1, TRT 4K
D Grubu 22.00 Hırvatistan – Nijerya TRT 1, TRT 4K
-
17 HAZİRAN PAZAR
E Grubu 15.00 Kosta Rika – Sırbistan TRT 1, TRT 4K
F Grubu 18.00 Almanya – Meksika TRT 1, TRT 4K
E Grubu 21.00 Brezilya – İsviçre TRT 1, TRT 4K
-
18 HAZİRAN PAZAR
F Grubu 15.00 İsveç – Güney Kore TRT 1, TRT 4K
G Grubu 18.00 Belçika – Panama TRT 1, TRT 4K
G Grubu 21.00 Tunus – İngiltere TRT 1, TRT 4K
-
19 HAZİRAN SALI
H Grubu 15.00 Kolombiya – Japonya TRT 1, TRT 4K
H Grubu 18.00 Polonya – Senegal TRT 1, TRT 4K
A Grubu 21.00 Rusya - Mısır TRT 1, TRT 4K
-
20 HAZİRAN ÇARŞAMBA
B Grubu 15.00 Portekiz – Fas TRT 1, TRT 4K
A Grubu 18.00 Uruguay – Suudi Arabistan TRT 1, TRT 4K
B Grubu 21.00 İran – İspanya TRT 1, TRT 4K
-
21 HAZİRAN PERŞEMBE
C Grubu 15.00 Danimarka – Avustralya TRT 1, TRT 4K
C Grubu 18.00 Fransa – Peru TRT 1, TRT 4K
D Grubu 21.00 Arjantin – Hırvatistan TRT 1, TRT 4K
-
22 HAZİRAN CUMA
E Grubu 15.00 Brezilya – Kosta Rika TRT 1, TRT 4K
D Grubu 18.00 Nijerya - İzlanda TRT 1, TRT 4K
E Grubu 21.00 Sırbistan – İsviçre TRT 1, TRT 4K
-
23 HAZİRAN CUMARTESİ
G Grubu 15.00 Belçika – Tunus TRT 1, TRT 4K
F Grubu 18.00 Güney Kore – Meksika TRT 1, TRT 4K
F Grubu 21.00 Almanya – İsveç TRT 1, TRT 4K
-
24 HAZİRAN PAZAR
G Grubu 15.00 İngiltere – Panama TRT 1, TRT 4K
H Grubu 18.00 Japonya - Senegal TRT 1, TRT 4K
H Grubu 21.00 Polonya – Kolombiya TRT 1, TRT 4K
-
25 HAZİRAN PAZARTESİ
A Grubu 17.00 Suudi Arabistan – Mısır TRT SPOR
A Grubu 17.00 Uruguay – Rusya TRT 1, TRT 4K
B Grubu 21.00 İran – Portekiz TRT SPOR (TRT 4K – Banttan)
B Grubu 21.00 İspanya – Fas TRT 1 ve TRT 4K
-
26 HAZİRAN SALI
C Grubu 17.00 Avustralya – Peru TRT SPOR, TRT 4K (Banttan)
C Grubu 17.00 Danimarka – Fransa TRT 1, TRT 4K
D Grubu 21.00 Nijerya – Arjantin TRT SPOR, TRT 4K (Banttan)
D Grubu 21.00 İzlanda - Hırvatistan TRT 1, TRT 4K
-
27 HAZİRAN ÇARŞAMBA
F Grubu 17.00 Güney Kore – Almanya TRT 1, TRT 4K
F Grubu 17.00 Meksika – İsveç TRT SPOR, TRT 4K (Banttan)
E Grubu 21.00 İsviçre – Kosta Rika TRT SPOR, TRT 4K (Banttan)
E Grubu 21.00 Sırbistan – Brezilya TRT 1, TRT 4K
-
28 HAZİRAN PERŞEMBE
H Grubu 17.00 Senegal – Kolombiya TRT SPOR, TRT 4K (Banttan)
H Grubu 17.00 Japonya – Polonya TRT 1, TRT 4K
G Grubu 21.00 İngiltere – Belçika TRT 1, TRT 4K
G Grubu 21.00 Panama – Tunus TRT SPOR, TRT 4K (Banttan)
-
SON 16 TURU
30 HAZİRAN CUMARTESİ
SAAT MAÇ YAYINLANACAĞI KANALLAR
17.00 C1-D2 TRT 1, TRT 4K
21.00 A1-B2 TRT 1, TRT 4K
-
1 TEMMUZ PAZAR
17.00 B1-A2 TRT 1, TRT 4K
21.00 D1-C2 TRT 1, TRT 4K
-
2 TEMMUZ PAZARTESİ
18.00 E1-F2 TRT 1, TRT 4K
21.00 G1-H2 TRT 1, TRT 4K
-
3 TEMMUZ SALI
17.00 F1-E2 TRT 1, TRT 4K
21.00 H1-G2 TRT 1, TRT 4K
-
ÇEYREK FİNAL
SAAT MAÇ YAYINLANACAĞI KANALLAR
6 TEMMUZ CUMA
17.00 57. MAÇ TRT 1, TRT 4K
21.00 58. MAÇ TRT 1, TRT 4K
-
7 TEMMUZ CUMARTESİ
17.00 59. MAÇ TRT 1, TRT 4K
21.00 60. MAÇ TRT 1, TRT 4K
-
YARI FİNAL
SAAT MAÇ YAYINLANACAĞI KANALLAR
10 TEMMUZ SALI
21.00 61. MAÇ TRT 1, TRT 4K
-
11 TEMMUZ ÇARŞAMBA
21.00 62. MAÇ TRT 1, TRT 4K
-
3. LÜK MAÇI
14 TEMMUZ CUMARTESİ
SAAT MAÇ YAYINLANACAĞI KANALLAR
17.00 63. MAÇ TRT 1, TRT 4K
-
FİNAL
15 TEMMUZ PAZAR
SAAT MAÇ YAYINLANACAĞI KANALLAR
18.00 64. MAÇ TRT 1, TRT 4K