1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Tümü

Transkripte gözüken bilgisayar dersleri sertifika yerine geçer mi?

19 Ekim 2004 11:06
Yazdır

Aşağıdaki yorum, üyemiz "montaigne" tarafından Forumda yayımlanmıştır. Aynen alıntılıyoruz. Görüşü olanlar aşağıdaki 'Yorum Ekle' bölümünü kullanabilirler.

Arkadaşlar aldığınız ve transkriptinizde gözüken dersler halk eğitimden alacağınız bir sertifikadan daha geçerlidir.

Bu bilgisayar dersi almamış yada eksik almışlar için geçerli olacaktır...

Bakın 4 kredilik bir bilgisayar dersi almışsanız (her dönem 4 kredi almışsan daha iyi) 4x14=56 saat yapar. Bir kredi= 14 saattir.

Bölümünüz öğrenci işlerine gidip aldığınız bilgisayar derslerini gösterir belge isteyin... Onlar size bir belge verecektir (mecburdurlar). Aslında lüzumda olmaz, çünkü transkriptinizde vardır zaten, ama içiniz rahat etsin.

Ben boşta gezerken gittim bir okuldan 120 saatlik ingilizce belge aldım. (sözleşmeli ingilizceci olarak çalışabileceğimi düşünerek) Halbuki okurken 12 kredi ingilizce almıştım. Sonradan öğrendim ki benim 12 kredi x 14 saat = 168 saat yapıyor. Gittim kağıda döktürdüm (kağıda döktürürseniz sertifika gibi oluyo zaten) ve kursa verdiğim 90 milyon inanın beni çok çok çok çok üzdü... Hem de yanımdaki iki arkadaşı daha kayıt etmiştik... Ettimi size 3 tane 90 milyon.

Paranızı boşa harcamayın. Gidin o dersin dökümünü ve transkriptinizi alın.

Transkript bu nedenle veriliyo arkadaşlar.

Bu haberi oylayabilirsiniz 0 0
Bu haber 21,231 defa okundu. 1 Yorum yapıldı
YORUMLARTüm Yorumlar Popüler Yorumlar
ANKET
Taşeron personelin, işçi kadrosuna geçirilmesini;
ARŞİV
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam