1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Tümü

Toç-Bir-Sen, üyeleri için misafirhane kurdu

07 Şubat 2011 00:54
Yazdır

Memur-Sn Konfederasyonuna bağlı Tarım Orman ve Çevre Çalışanları Birliği Sendikası (Toç Bir-Sen) üyelerinin ve teşkilatının konaklama sorunlarını çözmek gayesiyle hayata geçirilmesi düşünülen ve Ankara Hacıbayram bölgesinde yapımı devam eden misafirhanenin 1-2 ay içerisinde bitirilerek hizmete açılması bekleniyor.

İnşaatı bitti, sıra açılışa geldi.

Hacı Bayram projesi dahilinde, Ankara Büyükşehir Belediyesinin "yap-işlet-devret" ihalesine girmek suretiyle üst hakkı kazanılmış ve zaman geçirilmeden tarihi dokusuna uygun olarak projelendirilmiş olan Toç Bir-Sen misafirhanesi açılmayı bekliyor.

İnşaat aşaması tamamen biten ve ince işçiliğin yapımına geçildiği vurgulanan misafirhane projesi, özellikle memur sendikacılığında bir ilk olma özelliğine sahip.

İnşaatı biten ve ince işçiliğinin de bitirilmesinin ardından iç döşemesinin gerçekleştirileceği belirtilen misafirhanenin konum olarak ta Ankara'nın simge mekanlarından Hacıbayram Camiine yakın olması cazibesini artırıyor.

2 katlı tarihi Ankara evi olarak tasarlanan Toç Bir-Sen misafirhanesinin 2011 yılının ilk yarısında, gerekli düzenlemelerin ardından hizmete başlayacağı ve Toç Bir-Sen üye ve teşkilatlarının en büyük sıkıntılarından birisi olan konaklama sorununa çözüm olacağı düşünülüyor.

Memurlar.Net
Bu haberi oylayabilirsiniz 0 0
Bu haber 11,284 defa okundu. 1 Yorum yapıldı
YORUMLARTüm Yorumlar Popüler Yorumlar
ANKET
OHAL'den rahatsızlık duyuyor musunuz?
ARŞİV
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam