1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Tümü

Hac için sağlıkçı görevlendirilecek. İşte şartlar...

21 Eylül 2012 18:56
Yazdır

SUUDİ ARABİSTAN'DA HAC DÖNEMİNDE SAĞLIK PERSONELİ GÖREVLENDİRİLMESİ

Suudi Arabistan'da Hac dönemindeki yoğun sağlık personeli ihtiyacının karşılanması için, Suudi Arabistan Sağlık Bakanlığı'na destek olmak amacıyla, Mekke ve Medine'de özellikle Acil Sağlık Hizmetleri alanında çalıştırılmak üzere Doktor (Acil Tıp Uzmanı, İlk ve Acil Yardım Uzmanı veya 112 tecrübesi olan Pratisyen Hekim), Sağlık Teknikeri (Paramedik), Sağlık Memuru (Acil Tıp Teknisyeni) ve Hemşire (112 tecrübesi olan) görevlendirilecektir.

Yukarıdaki şartları sağlayan Bakanlığımız merkez ve taşra teşkilatında çalışan tüm personelimiz müracaat edebilecektir, ancak başta Arapça veya İngilizce konuşabilecek derecede dil bilgisine sahip olanlar tercih edilecektir.

Ayrıca başvuracak Paramedik, Acil Tıp Teknisyeni ve Hemşirelerin Suudi Arabistan'daki çalışma şartları açısından erkek olmaları tercih nedenidir.

Başvuracak personelin, aşağıdaki linkte yer alan Personel Bilgi Formunu doldurarak disabgm@saglik.gov.tr e-posta adresine göndermesi rica olunur.

Personel Bilgi Formunu doldurmak için lütfen buraya tıklayınız.

Memurlar.Net
Bu haberi oylayabilirsiniz 0 0
Bu haber 16,867 defa okundu. 1 Yorum yapıldı
YORUMLARTüm Yorumlar Popüler Yorumlar
ANKET
Milli piyango bileti hakkında ne düşünüyorsunuz?
ARŞİV
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam