1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Tümü

YURTKUR personeline bayram öncesi bin 350 TL promosyon müjdesi

21 Ekim 2012 10:01
Yazdır

Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu'nda (YURT-KUR) yetkili sendika olan Eğiıtim-Bir-Sen ve YURTKUR Genel Müdürlüğü'nün birlikte yürüttüğü banka promosyonu anlaşması konusunda Ziraat Bankası'yla mutabakata varıldı. Promosyon ihalesi şartnamesi ve sözleşmesi YURTKUR'da çalışan tüm personeli kapsayacak şekilde gerçekleştirildi.

3 yıl süreyle geçerli olacak promosyon anlaşmasında bir defaya mahsus ve tek seferde ödenmek üzere bin 350 TL ile en yüksek promosyon teklifini Ziraat Bankası verdi. Teklif komisyon tarafından değerlendirilerek kabul edildi.

Eğitim-Bir-Sen Genel Mevzuat ve Toplu Sözleşme Sekreteri Ramazan Çakırcı promosyon anlaşmasıyla ilgili yaptığı açıklamada Eğitim-Bir-Sen'in YURTKUR'da ilk defa aldığı genel yetkiyle bir başarıya daha imza attığını söyledi. Çakırcı banka promosyon anlaşmasının sonuçlandırılması sürecinde önemli katkılarda bulunan YURTKUR Genel Müdürü Hasan Albayrak ile komisyon üyelerine teşekkür etti.

İhlas Haber Ajansı
Bu haberi oylayabilirsiniz 0 0
Bu haber 14,220 defa okundu. 6 Yorum yapıldı
YORUMLARTüm Yorumlar Popüler Yorumlar
ANKET
Lojmanların, içinde oturanlara, ihalede oluşan en yüksek bedelle satılacak olmasını;
ARŞİV
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam