1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Tümü

ÖSYM, KPSS Ortaöğretim/Önlisans sıralamalarını yayımladı

2012 KPSS Önlisans/ lise sınav sonuçları 23 Ekimde açıklanmıştı. Ancak sıralamalar açıklanmamıştı. 27 Ekimde bu detaya dikkat çekmiş ve adayların sağlıklı bir tercihte bulunabilmesi için Lisansta olduğu gibi sıralamaların açıklanması gerektiğine dikkat çekmiştik. ÖSYM hem önlisans hem de İLK DEFA lise bazında sıralamaları yayımladı. Detay için başlığa tıklayınız.

01 Kasım 2012 17:40
Yazdır

2012-Kamu Personel Seçme Sınavı (KPSS) Ortaöğretim/Önlisans :

Adayların Mezun Oldukları Program/Alan Bazında Sıralamalarının Görüntülenmesi

22 Eylül 2012 tarihinde ön lisans düzeyinde, 23 Eylül 2012 tarihinde ortaöğretim düzeyinde yapılan 2012 Kamu Personel Seçme Sınavı (KPSS) Ortaöğretim/Önlisans Sınavına katılan adaylar, mezun oldukları program/alan bazında kendi sıralamalarını, ÖSYM'nin http://ais.osym.gov.tr internet adresine T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile girip, 2012-KPSS Ortaöğretim/Önlisans sınavını seçerek Program/Alan Bazında Sıralama sayfasından öğrenebileceklerdir.

Bu uygulama adayların tercihlerinde yardımcı olmak amacı ile geliştirilmiştir. Görüntülenen sayfa belge niteliği taşımaz. Her türlü değerlendirmede ÖSYM sisteminde kayıtlı bilgiler esas alınır.

Memurlar.Net
Bu haberi oylayabilirsiniz 0 0
Bu haber 334,901 defa okundu. 306 Yorum yapıldı
YORUMLARTüm Yorumlar Popüler Yorumlar
ANKET
Sizce bedelli askerlik getirilmeli mi?
ARŞİV
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam