1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Tümü

Zihin Engelliler Sınıf Öğretmeninin aylık ve ek ders ücreti karşılığı ders saati ne kadardır?

13 Kasım 2012 09:09
Yazdır

Millî Eğitim Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü 11.03.2010 tarih ve 14376 sayılı yazıları ile İşitme Engelliler Sınıf Öğretmenlerinin aylık ve ek ders ücreti karşılığı okutacağı ders saati miktarının belirlenmesi hususunda görüş yazısı yayınladı.

Görüş yazısında; ? Yükseköğretim programı mezunlarının hangi alan öğretmenliğine atanacakları ve hangi dersleri aylıkları karşılığında okutacakları Talim ve Terbiye Kurulu'nun 01.07.2009 tarihli ve 80 sayılı Kararı ile belirlenmiştir.

Bu itibarla, ilgi Karar çerçevesinde Zihin Engelliler Sınıf Öğretmeni olarak atanan ilgilinin, Millî Eğitim Bakanlığı Yönetici ve Öğretmenlerinin Ders ve Ek Ders Saatlerine İlişkin Karar çerçevesinde haftada okutacağı aylık ve ek ders ücreti karşılığı ders saati sayısının ??sınıf öğretmenleri ? kapsamında belirlenmesi gerekmektedir.? açıklamasına yer verilmiştir.

İşte o görüş yazısı;

Memurlar.Net - Özel

Bu yazının tüm hakları Memurlar.Net'e aittir. 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununun 36. maddesi uyarınca alıntılanamaz. Telif hakları saklı tutulmuş bu yazının alıntılanması halinde yasal takip yapılacaktır. ©

Bu haberi oylayabilirsiniz 0 0
Bu haber 11,557 defa okundu. 1 Yorum yapıldı
YORUMLARTüm Yorumlar Popüler Yorumlar
ANKET
Sizce Ankara'da yapımı devam eden Ankapark projesine devam mı edilmeli?
ARŞİV
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam