1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Tümü

TSK, 3 bin 500 TL maaşla Komando Uzman Erbaş arıyor

Kara Kuvvetleri Komutanlığının 2013 yılı uzman çavuş ihtiyacını karşılamak amacıyla personel temini için ön başvurular başladı.
18 Ocak 2013 16:31
Yazdır

Adaylar, ön başvurularını www.kkk.tsk.tr internet adresinden online başvuru formu doldurularak yapılabiliyor.Adayların tüm sınavları (Yazılı sınav, ön sağlık, fiziki kabiliyet testi ve mülakat) bir gün içerisinde gerçekleştirilirken, mevcut Komando Uzman Erbaşlar 3.500 TL'nin üzerinde, diğer Uzman Erbaşlar ise 2100 TL'nin maaş alabiliyor.

Bu rakamlara eş ve çocuk yardımı dâhil edilmezken, uzman erbaş maaşlarının daha da iyileştirilmesine yönelik çalışmalar devam ediyor. Yaş sınırı nedeniyle Silahlı Kuvvetlerden ayrılacak olan uzman erbaşlardan; istekli olanların Milli Savunma Bakanlığı, MSB ANT Başkanlığı ve Türk Silahlı Kuvvetleri kadrolarında emekli aylığına hak kazandıkları tarihe kadar Devlet Memuru olarak istihdam edilebiliyor.

Hürriyet
Bu haberi oylayabilirsiniz 0 0
Bu haber 134,180 defa okundu. 12 Yorum yapıldı
YORUMLARTüm Yorumlar Popüler Yorumlar
ANKET
Lojmanların, içinde oturanlara, ihalede oluşan en yüksek bedelle satılacak olmasını;
ARŞİV
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam