1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Tümü

Genel sekreter yardımcıları torba yasada unutulmamalı

21 Haziran 2013 09:00
Yazdır
Genel sekreter yardımcıları torba yasada unutulmamalı

Haber Gönder yoluyla iletilen aşağıdaki içerik, uygun görülerek yayıma alınmıştır.

TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda halen görüşülmekte olan devlet memurları kanununun bazı maddelerini değiştiren torba kanun teklifinde üniversitelerin genel sekreter yardımcılarının ek göstergesi ile ilgili düzenlemeye yine yer verilmemiş ve mağduriyetleri giderilmemiştir.

* Daire Başkanlarına 3600 düzenlemesinde iki grup unutuldu

Bu durumda üniversite genel sekreter yardımcıları astları olan daire başkanlarından daha düşük ek göstergede kalmış ve üniversitelerin idari yapısındaki hiyararşik dengeler zedelenmiştir.

Bu çarpıklığın bir an önce düzeltilmesi sağlanmalı ve torba kanun teklifine üniversite genel sekreter yardımcılarının ek göstergelerini de 3600 e çıkartan düzenleme ilave edilmelidir.

Genel sekreter yardımcıları

Memurlar.Net - Özel

Bu yazının tüm hakları Memurlar.Net'e aittir. 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununun 36. maddesi uyarınca alıntılanamaz. Telif hakları saklı tutulmuş bu yazının alıntılanması halinde yasal takip yapılacaktır. ©

Bu haberi oylayabilirsiniz 0 1
Bu haber 3,838 defa okundu. 6 Yorum yapıldı
YORUMLARTüm Yorumlar Popüler Yorumlar
ANKET
Taşeron personelin, işçi kadrosuna geçirilmesini;
ARŞİV
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam