1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Tümü

PETKİM ilanına son başvuru günü 10 Kasım

29 Ekim 2006 21:00
Yazdır

İlan için tıklayınız.

Türkiye'de Petro-kimya alanında sektörün en büyüğü olan Petkim Petro Kimya Holding, daimi kadrolu olarak istihdam edilmek üzere çeşitli mesleklerden 59 Üniversite mezununu işe alacak. PETKİM'de çalışacak 59 kişi arasına girmek için başvuruda bulunacakların tümünün KPSS Sınavını kazanmış olma şartı aranıyor.

Petkim Petro Kimya Holding Personel alımına dair ilanları Basın İlan Kurumu vasıtasıyla gazetelerde resmi ilan olarak yayınlatırken, başvuru detayları Türkiye İş Kurumu ve Petkim'in resmi internet sitesi www.petkim.com.tr'de de yayınlanmaya başladı. Petkim'de kadrolu olarak istihdam edilecek 59 kişinin son müracaat tarihinin ise 10 Kasım 2006 tarihi mesai bitimi olarak açıklandı. Petkim Petro Kimya holding A.Ş'nin Türkiye İş Kurumu vasıtasıyla alacağı 59 Üniversite mezunu yeni elemanın tamamı 4 yıllık Üniversite mezunlarından oluşuyor. Kurumun mesleklere göre kadrosuna dahil edeceği nitelikli personel dağılımı ve sayıları şöyle: Elektrik Mühendisi (4), Elektronik, Elektrik/ Elektronik ve haberleşme Mühendisi (4), Makine Yüksek Mühendisi (1), Makine Mühendisi (6), Endüstri Mühendisi (7), Kimya Yüksek Mühendisi (2), Kimya Mühendisi (9), Kimyager/ Kimya Lisans (3), İnşaat Mühendisi (1), Bilgisayar Mühendisi (2), Jeoloji Mühendisi (1), Uluslar arası ilişkiler, Uluslar arası Ticaret, Uluslar arası Ticaret ve işletmecilik (1), 4 yıllık Fakültelerin Maliye Bölümü (1), 4 yıllık fakültelerin Kamu Yönetimi Bölümü (1), 4 Yıllık Fakültelerin İktisat Bölümü (3), 4 Yıllık fakültelerin İktisat bölümü (3), 4 yıllık fakültelerin İşletme bölümü (4), Avukat (2), Eğitim Uzmanı (1), 4 yıllık fakültelerin Gazetecilik bölümü (1), Denizcilik İşletmeciliği (2)

Petkim tarafından resmi ilanı yapılan duyuruda, söz konusu iş pozisyonlarının herhangi birisi için müracaat etmek isteyen adayların Türkiye İş Kurumu İl Müdürlükleri veya Şube müdürlüklerinden, www.iskur.gov.tr ve www.petkim.com.tr adreslerinden detaylı bilgi alabileceği belirtildi.

Petkim Petro Kimya Holding web sitesinde yayınlanan eleman alımı ilanı detay bilgilerinde ise şartlar açıkça belirtiliyor. Buna göre Petkim tarafından kadroya alınacak olan elemanların birçoğunda ?Alınacak kişiler fabrika sahasında açık hava koşullarında üretim faaliyetlerinde 24 saat vardiyalı düzende çalıştırılacaktır. Mülakat Sınavına girecek adaylardan, mülakat esnasında vardiyalı düzende çalışacağını kabul ettiğine dair taahhütname alınacaktır? koşulu yer alıyor.

İhlas Haber Ajansı
Bu haberi oylayabilirsiniz 0 0
Bu haber 17,953 defa okundu.
YORUMLARTüm Yorumlar Popüler Yorumlar
Bu habere henüz yorum yapılmamış.
İlk yorumu siz ekleyin.
ANKET
Lojmanların, içinde oturanlara, ihalede oluşan en yüksek bedelle satılacak olmasını;
ARŞİV
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam