1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Tümü

İçişleri Bakanlığı sözleşmeli personel alımı mülakat sonuçlarını açıkladı

İçişleri Bakanlığı, 1.545 sözleşmeli büro personeli, mülakat sonuçlarını açıkladı
14 Eylül 2017 11:55
Yazdır
İçişleri Bakanlığı sözleşmeli personel alımı mülakat sonuçlarını açıkladı

Geçen hafta yapmış olduğumuz haberde, İçişleri Bakanlığının artık adayları bunlattığını söylemiştik. Bakanlık bugün itibariyle mülakat sonuçlarını açıklamıştır.

İÇİŞLERİNDEN YAPILAN AÇIKLAMA

Bakanlığımız taşra teşkilatı Valilik, Kaymakamlık, İl ve İlçe nüfus birimlerinde istihdam edilmek üzere toplam 1545 adet sözleşmeli "Büro Personeli" pozisyonlarına personel alımı yapılacaktır.

Yapılan mülakata dair sonuçlar aşağıda yer almaktadır:

KESİN OLMAYAN BAŞARI LİSTESİ (LİSANS)
KESİN OLMAYAN BAŞARI LİSTESİ (ÖNLİSANS)

İtirazlar, en geç 15 Eylül 2017 tarihi mesai bitimine kadar adayın Giriş (Sözlü) Sınavına katıldığı Bölgesel Sınav Komisyonunun bulunduğu ilin (Ankara, Antalya, Diyarbakır, Erzurum, İstanbul, İzmir ve Trabzon Valilikleri) Valilik İl Yazı İşleri Müdürlüğüne bir dilekçe ile itirazda bulunulan hususun belgelendirilmesi şartı ile kabul edilecektir.

Memurlar.Net - Özel

Bu yazının tüm hakları Memurlar.Net'e aittir. 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununun 36. maddesi uyarınca alıntılanamaz. Telif hakları saklı tutulmuş bu yazının alıntılanması halinde yasal takip yapılacaktır. ©

Bu haberi oylayabilirsiniz 3 8
Bu haber 39,762 defa okundu. 16 Yorum yapıldı
YORUMLARTüm Yorumlar Popüler Yorumlar
ANKET
Takım elbisede en çok hangi markayı beğeniyorsunuz?
ARŞİV
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam