1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Tümü

Bakan Ağbal, kurum içi uzmanlık sözünü tutacak mı?

Maliye Bakanlığı ve Gelir idaresi başkanlığı çalışanları, Maliye Bakanı Naci Ağbal'ın kurumiçi uzmanlık sözüne sahip çıkmasını istiyor
09 Şubat 2018 16:10
Yazdır
Bakan Ağbal, kurum içi uzmanlık sözünü tutacak mı?

Maliye Bakanı Naci Ağbal, 8 Nisan 2017'de, kurum içi defterdarlık ve gelir uzmanlığı için açıklama yaptı ve gerekli kanun taslağını Başbakanlığa gönderdiğini açıkladı.

Ancak aradan geçen 10 aya rağmen hiçbir gelişme olmamıştır.

Maliye Bakanlığı ile Gelir İdaresi Başkanlığı'nın binlerce çalışanı, Maliye Bakanı Naci Ağbal'ın gerek toplantılarda, gerekse 08 Nisan 2017 tarihinde Twitter'da yapmış olduğu Kurumiçi Uzmanlık sınav sözünün akıbetini merak etmektedir.

Maliye ve GİB çalışanları, düzenlemenin Plan ve Bütçe Komisyonunda görüşülmekte olan torba yasaya eklenebileceğini belirtmektedir.

Memurlar.net olarak, Bakan Ağbal'ın, daha önce yaptığı açıklamara sahip çıkmasını bekliyoruz.

İŞTE 7 NİSAN'DA BAKAN BEYİN YAPTIĞI AÇIKLAMALAR

Memurlar.Net - Özel

Bu yazının tüm hakları Memurlar.Net'e aittir. 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununun 36. maddesi uyarınca alıntılanamaz. Telif hakları saklı tutulmuş bu yazının alıntılanması halinde yasal takip yapılacaktır. ©

Bu haberi oylayabilirsiniz 0 0
223 Yorum yapıldı
YORUMLARTüm Yorumlar Popüler Yorumlar
ARŞİV
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam