1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Tümü

Milli eğitimin web sayfası, Yelkenci'nin kişisel web sayfası değildir

14 Mart 2018 15:51
Yazdır
Milli eğitimin web sayfası, Yelkenci'nin kişisel web sayfası değildir

İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü Ömer Faruk Yelkenci, milli eğitim müdürlüğünün resmi web sayfasından açıklama yayımlamıştır.

İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü Ömer Faruk Yelkenci, Avrasya tünelinde yaşanan olaylara ilişkin olarak, İstanbul il milli eğitim müdürlüğünün resmi web sayfasından açıklama koymuştur.

Oysaki bu mesele, İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğünün bir meselesi değildir. Çünkü, konu; eğitime veya İstanbul İl Milli Eğitim müdürlüğünün tesis ettiği resmi bir işleme ilişkin değildir.

Konu, Ömer Faruk Yelkenci'nin kendi şahsi meselesidir.

Şahsi bir meselede, İstanbul Milli Eğitim Müdürlüğü web sitesinin kullanılmaması gerekir. Bu en temel etik kuralıdır.

Ancak öyle görülüyor k, Yelkenci nasıl ki kiralık araca çakar taktırıp emniyet şeridini ihlal etme hakkını kendinde görüyorsa, Bakanlığın resmi web sitesini de kendi kişisel sorunlarıyla işgal etmektedir.

İstanbul il milli eğitim müdüründen 'çakarlı araç' açıklaması
Memurlar.Net - Özel

Bu yazının tüm hakları Memurlar.Net'e aittir. 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununun 36. maddesi uyarınca alıntılanamaz. Telif hakları saklı tutulmuş bu yazının alıntılanması halinde yasal takip yapılacaktır. ©

Bu haber 69,511 defa okundu. 88 Yorum yapıldı
YORUMLARTüm Yorumlar Popüler Yorumlar
ANKET
Yeni Cumhurbaşkanlığı kabinesini beğendiniz mi?
ARŞİV
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam