1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Tümü

Tapu personeli görevde yükselme sonuçlarının ilan edilmesini istiyor

ve Kadastro Genel Müdürlüğü, 9 Nisan'da mülakatları yapılan görevde yükselme sonuçlarının artık ilan edilmesini talep ediyor
16 Mayıs 2018 00:03
Yazdır
Tapu personeli görevde yükselme sonuçlarının ilan edilmesini istiyor

Tapu

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü çalışanları, 11 Kasım 2017 tarihinde Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavı'nın yazılı aşamasına katıldı.

Tapu Müdürü, Müdür Yardımcısı, Tekniker unvanları için mülakat aşamaları ise 9 Nisan 2018 tarihinde tamamlandı.

Ancak güvenlik soruşturmaları gerekçesiyle gösterilerek yazılı sınavdan mülakat aşamasına kadar uzun süre geçmesine rağmen, halen sonuçlar yayımlanmamıştır.

Böylesine köklü ve 171 yıllık geçmişe sahip bir kurum için, bu durum kabul edilebilir değildir.

Gecikilen her süre, çalışanlar arasında, birçok şaibeye neden olmakta ve siyasi olarak müdahale söylentilerinin artmasına yol açmaktadır.

Genel Müdürlüğün, zaten 15 Temmuz dolaysıyla yaptırılmış olan güvenlik soruşturmasını tekrarlatmasına gerek bulunmamaktadır.

Memurlar.Net - Özel

Bu yazının tüm hakları Memurlar.Net'e aittir. 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununun 36. maddesi uyarınca alıntılanamaz. Telif hakları saklı tutulmuş bu yazının alıntılanması halinde yasal takip yapılacaktır. ©

Bu haberi oylayabilirsiniz 0 0
13 Yorum yapıldı
YORUMLARTüm Yorumlar Popüler Yorumlar
ANKET
Sizce, Ankara Büyükşehir Belediyesini, hangi aday kazanır?
ARŞİV
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam