1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Tümü

MEB, memurlar.net'teki haber sonrasında görevde yükselme tarihini açıkladı

Milli Eğitim Bakanlığı, görevde yükselme sınav tarihini açıkladı.
12 Eylül 2018 22:01
Yazdır
MEB, memurlar.net'teki haber sonrasında görevde yükselme tarihini açıkladı

Geçtiğimiz günlerde "MEB, görevde yükselme sınavını ne zaman yapacak?" başlığıyla yaptığımız haberimizde; "Milli Eğitim Bakanlığı şef ve memur kadroları için görevde yükselme ve unvan değişikliği sınavı en son 06 Aralık 2015 tarihinde yapılmış olup yeni sınavın ise "Eylül 2018" tarihinde planlandığı kamuoyuna yansımasına rağmen herhangi bir açıklama yapılmadığını, görevde yükselme ve unvan değişikliği sınavı tarihinin kamuoyuna açıklaması ve yapılacak duyuruda atama yapılacak kadrolara ilişkin sınav konularının başlıklarına ve sınavdaki ağırlıklarına da yer verilmesi gerekmektedir." demiştik.

Milli Eğitim Bakanlığı İnsan kaynakları Genel Müdürlüğü internet sitesinde bugün yayınlanan açıklamada; "Bakanlığımız eğitim öğretim hizmetleri sınıfı dışında yer alan memur ve şef unvanına yönelik görevde yükselme sınavının 09 Aralık 2018 tarihinde gerçekleştirilmesi planlanmıştır." açıklamasına yer vererek sınavın 9 Aralık 2018 Pazar günü yapılacağını duyurdu.

Sınava ilişkin duyuru metni, sınav konuları ve diğer ayrıntıların önümüzdeki günlerde yapılması beklenmektedir.

Ahmet KANDEMİR

Memurlar.Net - Özel

Bu yazının tüm hakları Memurlar.Net'e aittir. 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununun 36. maddesi uyarınca alıntılanamaz. Telif hakları saklı tutulmuş bu yazının alıntılanması halinde yasal takip yapılacaktır. ©

Bu haberi oylayabilirsiniz 0 0
51 Yorum yapıldı
YORUMLARTüm Yorumlar Popüler Yorumlar
ANKET
Sizce, Ankara Büyükşehir Belediyesini, hangi aday kazanır?
ARŞİV
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam