1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Tümü

Rize Belediyesi, hakkında çıkan haberleri yalanladı

)-RİZE Belediyesi, sosyal medya üzerinden 'Rize Belediyesi Kaçkar Macunu üretti', 'Rize Belediyesi bal üretti' şeklinde yapılan paylaşımlara ilişkin açıklama yaptı, paylaşımların asılsız olduğunu bildirdi.
15 Eylül 2018 18:55
Yazdır
Rize Belediyesi, hakkında çıkan haberleri yalanladı

RİZE Belediyesi, sosyal medya üzerinden 'Rize Belediyesi Kaçkar Macunu üretti', 'Rize Belediyesi bal üretti' şeklinde yapılan paylaşımlara ilişkin açıklama yaptı, paylaşımların asılsız olduğunu bildirdi.

Rize Belediyesi, sosyal medya üzerinden 'Rize Belediyesi Kaçkar Macunu üretti', 'Rize Belediyesi bal üretti' şeklinde yapılan paylaşımlar üzerine açıklamada bulundu. Paylaşımların asılsız olduğu ve bahse konu takipçiler hakkında da yasal süreç başlatılacağı vurgulanan açıklamada şöyle denildi:

"Belediyemizin hiçbir bal ve macun üretim tesisi bulunmamaktadır. Bazı kişi veya kişilerin belediyemizin adını kullanarak satmaya çalıştıkları bal ve macun gibi birtakım ürünlerle doğrudan veya dolaylı olarak hiçbir ilgimiz bulunmamaktadır. Bu gibi gerçeğe aykırı reklamlarla belediyemizin ismi kullanılarak kamuoyunda güven yaratmaya çalışıp, ne olduğu belirsiz ürünlerini satmaya çalışan kişi veya kişilere karşı vatandaşlarımızın dikkatli davranarak, itibar etmemelerini rica ederiz. Gerçeğin bilinmesi ve bu kişi veya kişilerin, belediyemizin ismini kullanarak satmaya çalıştıkları ürünlerden vatandaşlarımızın satın almamaları amacıyla bu açıklamayı yapmayı zorunlu görüyoruz. Belediyemizin ismini reklamlarında kullanan bu kişi veya kişiler tespit edilerek haklarında yasal süreç başlatılacaktır"

DHA
Bu haberi oylayabilirsiniz 0 0
YORUMLARTüm Yorumlar Popüler Yorumlar
Bu habere henüz yorum yapılmamış.
İlk yorumu siz ekleyin.
ANKET
Sizce, Ankara Büyükşehir Belediyesini, hangi aday kazanır?
ARŞİV
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam