1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Tümü

Yetki devri sonrasında, mevzuata aykırı/ kişiye özel öğretim elemanı ilanları-3

Yükseköğretim Kurulu tarafından öğretim görevlisi ve araştırma görevlisi ilanlarında üniversitelere yapılan yetki devri sonrası hatalı/kişiye özel ilanlar tam gaz devam ediyor.
28 Aralık 2018 11:02
Yazdır
Yetki devri sonrasında, mevzuata aykırı/ kişiye özel öğretim elemanı ilanları-3

Hatırlayacağınız üzere, 10 Aralık 2018 tarihli haberde; Öğretim Görevlisi ve Araştırma Görevlisi ilanlarında yapılan yetki devri sonrasında üniversitelerin hatalı/kişiye özel ilanlarını sizlerle paylaşılmıştı.

19 Aralık 2018 tarihli ikinci haberde ise; yetki devrinin getirdiği boşluk sonrası ilanlarda adrese teslim şartlar ile mevzuata aykırı koşulların yer aldığına yine dikkat çekilmişti.

Diğer taraftan, 18 Aralık 2018 tarihli bir başka haberde de; 2018 yılı sonunun gelmesinden dolayı birçok üniversitenin şayet hızlı davranmazsa kadroların yanacağı konusunda uyarıda bulunulmuştu.

Bu bağlamda, 31 Aralık 2018 son tarih olduğu için devlet üniversiteleri yüzlerce kadroyu bu hafta peşpeşe ilan etmeye devam ediyor. Fakat çıkan kadrolarda, yine yönetmeliğe aykırı yada belirli adayı tanımlayan birçok ilanda yayımlanıyor.

İşte dikkatimizi çeken yeni hatalı yada kişiye özel ilanlar...

Memurlar.Net - Özel

Bu yazının tüm hakları Memurlar.Net'e aittir. 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununun 36. maddesi uyarınca alıntılanamaz. Telif hakları saklı tutulmuş bu yazının alıntılanması halinde yasal takip yapılacaktır. ©

Bu haberi oylayabilirsiniz 0 0
11 Yorum yapıldı
YORUMLARTüm Yorumlar Popüler Yorumlar
ANKET
Ak Parti, Ankara BBB adayını değiştirecek olsa, sizce kimi aday göstermeli?
ARŞİV
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam