1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Tümü

GİH'e geçirilen Mübaşirlerin yeni maaşları için tıklayın

Yardımcı Hizmetler Sınıfından Genel İdare Hizmetleri Sınıfına geçirilen mübaşir maaşlarını görmek için tıklayınız.
11 Şubat 2019 14:33
Yazdır
GİH'e geçirilen Mübaşirlerin yeni maaşları için tıklayın

Geçen hafta yayımlanan Cumhurbaşkanlığı kararnamesiyle, Adalet Bakanlığında, YHS'de çalışan Mübaşir'ler GİH Sınıfına geçirilmişti.

GİH'e geçişle birlikte, mübaşirlerin ek gösterge, ek ödeme ve özel hizmet tazminatı puanlarında değişiklik olmuştur. Tıklayınız.

Diğer taraftan, memurlar.net maaş robotunda 200'ün üzerinde unvan yer almakta olup, bu unvanların dereceler bazındaki tüm maaş verileri sisteme yüklenmiştir.

Bugün itibariyle, Mübaşirlerin yeni maaş verileri, Şubat 2019 memur maaş robotuna eklenmiştir. Gelişmiş seçeneklerden Ocak ve Şubat ayı maaş kıyaslamasına bakılabilir. Maaş Robotuna ulaşmak için tıklayınız. (Mübaşir maaş verisinde dört düzey bulunmakta olup, ikinci seçenekten Adalet Bakanlığı seçilmelidir.)

İŞTE YÜKSEKÖĞRENİMLİLER İÇİN MAAŞ FARKI

Memurlar.net'in Notu: Yukarıdaki hesaplama 2019 yılı Ocak ayında mesleğe başlamış, bekar, aile yardımı ödeneği almayan, sendika üyesi olmayan ama BES kesintisi olan yükseköğrenimli memur esas alınarak yapılmıştır.

Medeni durum, derece/kademe, hizmet yılı gibi size özel verilerle sorgulama yapmak için tıklayınız.

Memurlar.Net - Özel

Bu yazının tüm hakları Memurlar.Net'e aittir. 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununun 36. maddesi uyarınca alıntılanamaz. Telif hakları saklı tutulmuş bu yazının alıntılanması halinde yasal takip yapılacaktır. ©

Bu haberi oylayabilirsiniz 0 0
30 Yorum yapıldı
YORUMLARTüm Yorumlar Popüler Yorumlar
ANKET
Ak Parti, Ankara BBB adayını değiştirecek olsa, sizce kimi aday göstermeli?
ARŞİV
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam