1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Tümü

4B'ye geçen 4/C'liler, sendika üyesi olabilir mi?

Devlet Personel Başkanlığı, 4/B statüsüne geçirilen 4/C'lilerin kamu görevlileri sendikalarına üye olabileceğini belirtti.
19 Mart 2019 11:15
Yazdır
4B'ye geçen 4/C'liler, sendika üyesi olabilir mi?

Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esasların ek 9. maddesi uyarınca 4/C'den 4/B'ye geçirilmiş olan "İdari büro görevlisi" ve "idari destek görevlisi" unvanında çalışanlar, memur sendikalarına üye olaiblir mi?

DPB, Milli Eğitim Bakanlığına verdiği görüşte, "İdari büro görevlisi" ve "idari destek görevlisi" unvanında çalışanların kamu görevlilei sendikalarına üye olabileceğini belirtmiştir.

İŞTE RESMİ GÖRÜŞ YAZISI

Memurlar.Net - Özel

Bu yazının tüm hakları Memurlar.Net'e aittir. 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununun 36. maddesi uyarınca alıntılanamaz. Telif hakları saklı tutulmuş bu yazının alıntılanması halinde yasal takip yapılacaktır. ©

Bu haberi oylayabilirsiniz 0 0
3 Yorum yapıldı
YORUMLARTüm Yorumlar Popüler Yorumlar
ANKET
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'un açıkladığı yeni ara tatil uygulamasını nasıl buldunuz?
ARŞİV
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam