Memurlar.Net

Yazdırma Seçenekleri : Renkli Yazdır Siyah Beyaz Yazdır Resimleri Gizle
https://www.memurlar.net/haber/831013/
Yazdırılma Tarihi : 17 Ekim 2019 Perşembe 07:08

Yangında öldü sanılmıştı: Cinayet çıktı

Kartal'da yangında öldüğü sanılan kadının cinayete kurban gittiği öğrenildi. Polis ekipleri, yangında öldüğü sanılan bir çocuk annesi kadının sattığı aracın parası için öldürülüp evinin yakıldığı tespit etti. Noterdeki kamera kayıtları, güvenlik güçlerini katile götürdü

Haber Tarihi : 20 Mayıs 2019 16:03
Yangında öldü sanılmıştı: Cinayet çıktı

Olay, Kartal Petroliş Mahallesi Kamelya Sokak'taki bir apartmanın giriş katındaki dairede 13 Mayıs'ta yaşanmıştı. Yanan eve giren itfaiye ekipleri Feride Genç (35)'in cesedini bulmuştu. Yangında öldüğü sanılan bir çocuk annesi kadının sattığı aracın parası için öldürülüp evinin yakıldığı tespit edildi. Ölen eşinin aracını satmış Polis yürüttüğü incelemede, toprağa verilen Feride Genç'in yangından kısa süre önce noterde bir işlem yaptığını tespit etti.

Genç'in 3 yıl önce kaybettiği eşine ait aracı 10 bin 750 liraya sattığı öğrenildi. Yangın ihbarı üzerine olay yerine gelen itfaiye ekipleri alevlere müdahale etmişti. Noterdeki kamera kayıtlarını inceleyen polis, kadının yanında Muharrem K. isimli bir kişinin olduğunu belirledi. Yangından bir gün sonra gözaltına alınan Muharrem K.'nin yüzünde tırnak izlerine rastlandı.

Muharrem K.'nin olay günü evine gittiği Feride Genç ile para nedeniyle tartıştıkları ve kadını öldürüp evi kundakladığı öne sürüldü. Muharrem K. çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.