yusufcinar 13 Nisan 2009 09:05

sayın mücap

belliki bir eğitimcisiniz ama görünen şu ki sizde klasiklerdensiniz ben bilirim benim yaptığım doğrudur ben ne verirsem ona millet razı olamalıdır düşüncesinde pardon mantığında olanlardan.

tky yi nedekar araştırdınız yada ne kadar uygulamaya çlıştınız ki başarısızlığına ve uygulanmayacağına hükmettiniz. tky=müşteri memmuniyetidir. ama siz geleceğimizin sahipleri çocuklarımızı gençlerimizi memmun edesinizki. neyinize lazım. salla başı al maaşı.

ha birde yarım asır küsürdür dünyanın dört biryanında uygulanan ve başarılı olan bir sistemdir tky. uygulanırsa sahip çıkılırsa başarı kaçınılmazdır. güzel ülkem bu kadar zamandır bu sistemden bir haber eee normaldir eğitimcilerininde bir haber olmaları. tky bu ülkenin kurtuluşudur.

1 1 Şikayet Et
mücap 07 Şubat 2008 17:22

BOŞVERİN

Sizin toptan pardon toplam kalitenizi yeyim. Boş verin böyle uyduruk şeyleri. Kendi işinize bakın. Birileri bir TKY diye tutturmuş gidiyor. Bizim sistemimize uygun mu düşünen yok. Boşa zaman kaybı. Okullarda yüzlerce öğretmen bu uyduruk şeye uyduruk bir rapor uydurmak için boşa yere uğraşıyor. Bendeniz eğitim bilimleri konusunda yüksek lisans yaptım. Ve TKY'ye inanmıyorum. Okulumda da bu konuda hiç bir çalışma yapmıyorum.

0 1 Şikayet Et
duran yurttaş 07 Şubat 2008 08:47

TKY Rehberi rar dosyası açılmıyor, hata veriyor.

Düzeltirseniz seviniriz.

0 0 Şikayet Et