ferhattekn0 03 Kasım 2016 14:31
Şahsın daha Cumhuriyetin devlet sistemi,başkanlık sisteminin ya da parlamenter sistemin yönetim şekli olduğundan haberi yok gelmiş burada yorum yapıyor.Gerçekten içler acısı.Devlet şekli Cumhuriyte olan ancak demokrasiye sahip olmayan onlarca ülke sayabilirim.Ancak başkanlık sistemiyle yönetilipte demokrasisi olmayan bir ülke şu ana kadar görmedim.G erçi bunu kime anlatmaya çalışıyorsak.Adam bir kere bozuk teyp gibi takılmış.Başkanlık sistemini diktatörlük sanan kafayı nasıl ikna edeceksin.Duymuş birisinden bildiği 2 kelime...
20 4 Şikayet Et
bozanli 03 Kasım 2016 13:57
ne demek sağ cenah başkanlıkta,sol cenah cumhuriyette birleşiyor,bir defa cumhuriyet tarihimiz boyunca cumhuriyetle en büyük problemi sol kesim yaşamıştır,bu ülke hep sağ iktidarlar döneminde bir adım ileri gidebilmiştir,sol dönemler yoklukların baskının halk ben ne dersem onu yapmak zorunda mantığının yaşandığı yıllardır,çok geriye gitmeye gerek yok,al işte cumhuriyet denilen fetö el ilanı gazeteye kimlerin sahip çıktığına bak,chp,hdp ve sol kesim,neden sahip çıkıyorlar,çünkü ortak noktaları vatana ihanet olduğu için,adında cumhuriyet olan partide,gazetede cumhuriyete nasıl zarar veririz davası güdüyor, cumhuriyete sahip çıkmak hizmetle,çalışmayla olur,ne verdiniz bu ülkeye zarardan başka,atamız ne diyor iyi düşünün,"vatanını en çok seven,görevini en iyi yapandır"bu ülkede kim taş üstüne taş koymuşsa odur gerçek vatansever,gerçek cumhuriyetçi,senin gibi çakma cumhuriyetçilerde lafla cumhuriyete sahip çıkar ama cumhuriyete sahip çıkma zamanı geldiğinde 15 temmuzda olduğu gibi ya benzinci kuyruğundadır ya makarna.
Sağ cenah başkanlıkta sol cenah cumhuriyette birleşiyor. Ne getireceğini bilen, anlatan yok. Allah sonumuzu hayır etsin.
okkalı söz, 3 yıl önce
16 7 Şikayet Et
woofeer 03 Kasım 2016 13:40
Bu duzen değişecek
29 9 Şikayet Et
okkalı söz 03 Kasım 2016 13:38
Sağ cenah başkanlıkta sol cenah cumhuriyette birleşiyor. Ne getireceğini bilen, anlatan yok. Allah sonumuzu hayır etsin.
6 40 Şikayet Et