radyo voyage 19 Mayıs 2017 16:57
Kurulan OHAL Komisyonu sadece ihraçlara bakacak,peki açığa alınanlar nereye başvuracak?herkes kenardan seyrediyor.Aman ben müdahil olmayayım,başıma iş almayım deyip,hiçbir şeye karışmayan o kadar çok idareci var ki...
0 10 Şikayet Et
gencfikir 19 Mayıs 2017 01:43
Bakanlıklarda bir Allah kulu yok dönen. Ey yöneticiler etmeyin artık şu temiz insanları perişan etmeyin daha yeter.. Kimse iş yapmak istemiyor. Biri kaza bela açığa alındı mı, onu döndürmeye korkuyorlar. Aman ben döndürmeyim de ohal bitince zaten otomatikman dönecekler, kendiliğinden dönmüş olsunlar, benim elimle dönerlerde bişey çıkarsa sonradan ne yaparım diye bir zihniyet var müsteşarlarda. O koltukta oturuyorsan gereğini yapacaksın kardeşim. Mecbursun. İki satır yazıyla uzaklaştırıp senei devriyesine kadar bu insanlarda psikoloji kalmadı artık el insaf el insaf yaa. Kul sormazsa Allah sorar ne bu rahatlık böyle. Hak yiyorsunuz, aldığınız nefese haram karışıyor. Döndürün artık şu açıkta beklettiğiniz temiz insanları. Yeter billahi yeter ya... Ben şahsımı savunmuyorum, benim çok şükür böyle bir durumum yok. Kendi nefsime değil şerefime namusuma yemin ederim, gördüğüm bildiğim insanlar var. Üzülüyorum. Bir de o makam sahipleri etrafında pır dönen insanlardan ayrılıp bunları da bir düşünsün. Bunlar insan evladı değil mi, ana kuzusu değil mi? Sen kendini kollamak için nasıl vazifeden kaçarsın. Mesele devleti kollamaktır bunu da tüm araştırma soruşturma ile yapıyorsun daha ne istiyorsun ey müsteşar makamının temsilcileri..
0 28 Şikayet Et
yunak1986 18 Mayıs 2017 13:41
İnfaz Koruma Memuruyum Yaklaşık 9 aydır açıktayım.Beraat ettim ve hala bekliyorum.Hiçbir gerekçe yokken 9 aydır bir hiç uğruna açıktayım.
0 28 Şikayet Et
desparadoturkey 18 Mayıs 2017 11:24
Açığım kalksında hemen başlayayım. Ertesi günde adağımı adayayım. İnşallah o günün gelmesini sabırsızlıkla bekliyorum
2 59 Şikayet Et
Memur1453Ck 18 Mayıs 2017 11:19
26 Nisan da açığa alınanlardan geri dönen oldu mu ?
7 50 Şikayet Et