Smhydn 11 Şubat 2019 10:48
Artık çok normal geliyor İyi Parti'den istifa haberleri. Haftada en az 2 tane böyle haber okur olduk. Acaba sorun nerede ?
0 3 Şikayet Et
Serhan Mukan 10 Şubat 2019 23:20
Hadi koşun İP sempatizanı "sözüm ona Milliyetçiler" CHP& HDP ittifakına oy verin. Meral APLA , iblis başı Fetoş Güleni dinleme, kabuğunu kır 81 ilde aday göster; amblemine yakışır her ili aydınlat biz de size yakışır çakma güneş gözlüğü ile hazırlanalım:)
38 24 Şikayet Et
Serhan Mukan 10 Şubat 2019 23:17
Geçtiğimiz günlerde İyi Parti'den istifa eden Tamer Akkal, CHP-İyi Parti ve HDP arasındaki kirli pazarlıkları anlattı: "İyi Parti Genel Merkezi, partideki Türk milliyetçilerinin bu rahatsızlığını dikkate almadığı gibi Başbuğ Alparslan Türkeş'in idamını isteyen, 5 yıla yakın bir süre hapis cezasına çarptıran, ülkücüleri işkencelerden geçiren ve hapislerde çürüten Nurettin Soyer'in oğlu Tunç Soyer'in İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adaylığına da itiraz etmemiştir. 'Babanın suçu evlada yüklenemez' diyerek, kulağının üzerine yatanlar, Tunç Soyer'in babasının mirasına sahip çıktığı gerçeğini ve HDP mitinglerinde yaptığı konuşmaları görmezden gelerek Türk milliyetçileri nezdinde kendilerini küçük düşürmektedirler."
33 29 Şikayet Et