hgfyyı 18 Eylül 2019 13:12
Adamlar değerli bakın nasıl el üstünde tutuluyor
2 1 Şikayet Et
Danane 18 Eylül 2019 09:05
Biz çocuklarımıza vatan ve millet sevgisi ile birlikte müreffeh ülkelerin halkları gibi ahlaklı olmayı dürüst olmayı yalan söylememeyi üçkağıtçı olmamaları toplumsal kurallara uymayı ve ne iş yaparlarsa yapsın çok çalışarak en iyi şekilde hakkıyla yapmaları gerektiğini öğretmeye çalışırken, burunlarının dibine gelen canlı örnekler yukarıda bahsedilenlerin tam zıddına sahip kültürlerden gelen ailelerin çocukları öğretmen dürüst olun ahlaklı olun yalan söylemeyin kimseyi kandırmayın hakkınız olmayanı almayın kimseye kazık atmayın diyecek ama yan sırada oturan çocuk üçkağıt kültürünün yalan dolan kültürünün tüm genetiğini taşıyan bir aileden gelecek şansımıza bak keşke şu okullarda evlatlarımızın yanında singapurlu koreli isviçreli japon ailelerin çocukları otursaydı
3 11 Şikayet Et
leopar kes 18 Eylül 2019 07:55
Türkçe öğretmenlerinden ziyade arapça öğretmenlerinden istekli olanlara verilmesi daha isabetli olabilir. Çok doğru ama bir o kadar da alınması gecikmiş bir karar.
10 4 Şikayet Et
Türkçeci0505 18 Eylül 2019 00:25
Bunu daha önceden planlayıp ders yılının başladığı gün uygulamaya koymaları gerekirdi. Şimdi ders programları yapıldı, program tam rayına otururken yabancılara bağımsız sınıf açın diyorsunuz. Türkçe öğretmeni bu sınıfa 24 saat derse girecek, okuldaki diğer sınıfların programı da otomatikman değişecek. Kervanı yine yolda düzmeye başladık. Kimse kimseyi kandırmasın, biz bu kafayla pisada filan daha çoook sıfır çekeriz.
1 22 Şikayet Et