kakafonix 24 Mayıs 2020 18:16
polisler arasında arkadaşları hatalı olsa da aşırı derecede birbirlerini tutuyorlar. Bunun sebebininde ilerde kendisinin açığını ve hatasını da arkadaşı kapatır psikolojisi var. Arkadaşlarının suçunu ört pas ederek ve vatandaşa kötülük yaparak mı polis kendisine saygı ve itibar kazandıracak. İçlerindeki çürük elmalar yüzünden o kadar halkla ilişkiler çalışması çöpe gidiyor.
0 0 Şikayet Et
afcevizci 23 Mayıs 2020 18:54
Cumhurbaşkanı bu polisin hatası yüzünden aileyi aradı taziyede bulundu,Başkan gözünden ne büyük üzüntü,polisin ölmeyi haketmeyen birini neredeyse keyfekeder öldürüyor,sebep kovid 19.siyasi iktidar devlet adına zulüm yapanları bünyesinden derhal temizlemeli,insanlarımızın devlete olan güveni daha fazla yıpratılmamalı.
2 13 Şikayet Et
afcevizci 23 Mayıs 2020 18:40
Kendini ABD polisi zannedip sık kurşunu.Kaldı ki artık onlar bile bu kadar kolay kurşun sıkamıyor.Böyle tipler direk ihraç edilmeli.Bu tutumlar millete hizmet değil millete hükmet tutumlarıdır.
7 19 Şikayet Et
şaşkın tarihçi 23 Mayıs 2020 16:32
Kimlere kaldı polislik. Allah sonumuzu hayır etsin. Nerede eski polisler.
8 30 Şikayet Et
sarperener 23 Mayıs 2020 16:13
Kamera görüntüleri var.Belki polisi tahrik etti bilemeyiz.Yaralansaydı ya da ayağından vurulup, kalp krizi, emboli gibi nedenlerle ölseydi bu kadar sorun olmazdı ama kalbe isabet eden kurşun durumu daha da kötüleştiriyor.Hem gencecik birini hem de kendini yaktı polis.
1 24 Şikayet Et
SEVGİ MIKNATISI06 23 Mayıs 2020 15:56
Polisler bu tarz olaylarda hatalı olduğunu bilse de meslektaşını kollar. Suriyeli değil kim olursa olsun bir insanın canına kıymak bu kadar kolay ve keyfi olmamalı. Bir masum insana nasıl kıyarlar. Polis olup beline silah takma ıle kendini ilah yerine koyuyorlar.
17 22 Şikayet Et
Serengeti Aslanı 23 Mayıs 2020 15:23
Polisin üzerine bu kadar gidilmemeli. Hiçbir polis, eğer akli dengesi yerinde ise bir şahsı asla kasten öldürmez.
44 20 Şikayet Et
hedef2024 23 Mayıs 2020 15:15
Diyelimki sen bir polissin 26 yıldır çalışıyorsun artık emekliliği hak etmişsin emekli olunca şunu yapacam bunu yapacam hayalleri kuruyorsun herkesin gözü önünde her tarafta kamera varken sokak ortasında herhangi birini öldürüp tüm hayatını karartırmısın
Buraya gelip de polisi savunan arkadaşlar vardı. Konuşun haysiyetiniz varsa yine savunun da görelim. Çocuk kalbinden vurulmuş. Polis kaçtı diye vurdum demişti. Buna kimse inanmaz. Bu sayfadaki bazı arkadaşlar inanmıştı. Pes demiştim yine söylüyorum. Biraz empati kurun. O sizin çocuğunuz da olabilirdi. Yazıktır günahtır. Bu polis hak ettiği cezayı almalıdır.
Bay-ironi, 4 gün önce
18 13 Şikayet Et
mrtckr19 23 Mayıs 2020 14:23
Netice üzerinden konuşmak kolay, peki o çocuk orada bomba patlasaydı onlarca yüzlerce vatandaş ölseydi o zamanda zıt fikirlerinle gelip burada ahkam kesecektin. Olan olmuş. Ölene Allah rahmet eylesin demekten; vurana Allah sabır versin demekten başka şu durumda başka söz söylemek manasız. Polislik, zor bir meslek; yeri gelir saniyeler içerisinde en doğru kararı vermek zorunda kalabilirsin. Makine, robot değil ki bu insan. Eğitim dışında birçok faktör var, eğitimin bile yetersiz olduğu anlar oluyor.
Buraya gelip de polisi savunan arkadaşlar vardı. Konuşun haysiyetiniz varsa yine savunun da görelim. Çocuk kalbinden vurulmuş. Polis kaçtı diye vurdum demişti. Buna kimse inanmaz. Bu sayfadaki bazı arkadaşlar inanmıştı. Pes demiştim yine söylüyorum. Biraz empati kurun. O sizin çocuğunuz da olabilirdi. Yazıktır günahtır. Bu polis hak ettiği cezayı almalıdır.
Bay-ironi, 4 gün önce
30 18 Şikayet Et
M Can 23 Mayıs 2020 14:11
Güvenlik güçlerimizi seviyoruz ama içlerine nasıl alındığı belli olmayan böyle vicdansız personelin yaptıklarını ve onu savunanları da lanetliyoruz. Beline silah takan kanun koyucu değildir, devlet değildir, Azrail değildir, o da önce devletin kanunlarına uyacak ve insanlara uygulatacaktır. Panik yaptı vs. demeyin, panik yapacak olan gitsin silahını kimliğini teslim edip istifa dilekçesini versin. Bu işler acemilere, panikçilere göre değildir. Birini kalbinden vurmanın yalanı olmazdı, ortaya çıktı, en ağır cezayı alacağına eminim.
14 23 Şikayet Et
1234