bingöl.shçek 18 Ekim 2020 12:36
Suriyede olanlara gezide olanlara, kol kola girip her türlü olayı protesto eden sözüm ona sanatçılar, neredesiniz bozuk saatler? Sizin sanatınıza tüküreyim.
1 4 Şikayet Et
bingöl.shçek 18 Ekim 2020 10:21
Abd işine gelince uydu marifetiyle, her türlü görüntüyü yayınlayıp ellerinde delillerin olduğunu söylerdi ama ermeni lobilerinin korkusuyla hiçbir açıklamada bulunmuyor, bu nedenle azerbaycan kesinlikle hiçbir ateşkese olumlu cevap vermemeli, ve operasyonu ermeniler tamam yenildik diyene kadar devam ettirmelidir. Ayrıca sosyal medyayı etkin kullanan kişilerin görüntü ve yayınları tüm dünayay ulaşacak şekilde paylaşmalı dünyanın gözüne sokulmalı ve gerekli doğru algıyı oluşturmalıdır.
0 6 Şikayet Et
duyarka 18 Ekim 2020 08:20
Batı bu kadar kötü ve faşist neden Müslüman kardeşlerimiz batıya gidip mülteci olabilmek için yollarda perişan oluyorlar. Kalsınlar Afganistan'da Yemen'de Arabistanda hem dinlerini de özgürce yaşarlar
5 7 Şikayet Et
muhunal 18 Ekim 2020 05:37
başlığınız ile içerik uyuşmuyor. habercilik adına düeltirseniz memurlar.net'e yakışanı yapmış olursunuz. doğrusu "Amerikan basını, Gence'ye füzeyle yapılan saldırıları yayınlamadı" olmalıydı. veya "Amerikan basını, Gence'ye füzeyle yapılan saldırıları nasıl gördü" de olabilir. selamlar.
2 14 Şikayet Et
DoksanıncıKöyden 18 Ekim 2020 01:11
Batı basını ezici çoğunlukla faşist-hedonist tandanslıdır, onların tarafsız basın hikayelerine karnımız tok...
1 12 Şikayet Et
DoksanıncıKöyden 18 Ekim 2020 00:37
Şaşırdık mı hayır? Bizdeki Uzantıları da görmezden geliyorlar maalesef?! Yahu siviller bebekler vuruluyor, işgalci Ermenistan savaş suçu işliyor, mesela Garo Paylan denen tip de Azerbaycan'ı ortak suçluyor?! Bunların insan haklarcılığı, demooakroasiisi bu kadar!!! Tek dertleri bölücülük, ülkemizi zayıflatmak, emperyalizmin boyunduruğunda yaşamak, güya solcular?!!
3 12 Şikayet Et