psikolojikdanışman42 17 Ocak 2021 00:42
birileri geçmişteki durum ile şimdiki durumu karşılaştırmayı pek beceremiyor sanırım. ne çabuk unutuldu sürekli karakolların basıldığı, her gün şehit haberinin geldiği o günler. şimdi en son ne zaman bir karakola saldırı gerçekleştiğinin haberi aldınız? ülke içindeki terörist sayısının 300'e indiği söylenirken ve terör örgütüne katılım nerdeyse sıfırlanmışken hala "bir şey olduğu yok" demek gözünün önündeki gerçeği görememektir. yıllardan beri yapılmayan yapılıyor ve düşmanın gelip saldırması beklenmeden düşman saklandığı ya da ortaya çıktığı yerde yok ediliyor. olması gereken de en başından beri buydu zaten.
0 0 Şikayet Et
Azami ücretli 16 Ocak 2021 18:30
Ben pkknın ilk ortaya çıktığı zamanları hatırlarım,,o günden bugüne her üç beş ayda bir pkk çözüldü,pkk ya ağır darbe,,pkk dağılıyor,,büyük operasyon 500 terörist öldürüldü gibi haberler sürekli tekrarlanır durur...bişe olduğu yok..
3 3 Şikayet Et
oz-c 16 Ocak 2021 18:11
Her üç ayda bir böyle haberler çıkıyor. "Terör örgütü dağılma sürecine girdi" " Terör örgütünde çözülme süreci başladı" Madem dağılıyor ve çözülür niye hala bitmedi.20 yıldır aynı haberler. Terör örgütüyle mücadeleyi tam yapamayanlar ancak böyle algı operasyonu yürütür. 20 yıldır iktidarda olup her türlü imkan elinde olmasına rağmen terör örgütünü hala bitirememişsin. Çözülmesini dağılmasına beklemeyeceksin hemşerim. Gir Suriyenin kuzeyine dağıt.
2 4 Şikayet Et
Serengeti Aslanı 16 Ocak 2021 17:48
Çözülme değil dağılma, yerle yeksan olma, yenilme...
0 5 Şikayet Et