iyimser_27 22 Şubat 2021 21:00
55 zehra 55 adlı yorumcuya helal olsun. Teröre sırtını dayayan, beynini ipotek eden, yaptığı ihanete ortak olan, terörün avukatı olan herkese lanet olsun.
14 20 Şikayet Et
55 Zehra 55 22 Şubat 2021 19:12
Bence gönül rahatlığıyla lanet olsun diyebilirsiniz.Bu ülkede yaşayıp,aklı başı yerinde olan hiç kimse hdp başlığı altındaki terorizme oy vermez.Yarın bir gün ucu kendine de dokunacaktır.Teröre hizmet eden herkese lanet olsun.
13 34 Şikayet Et
iyimser_27 22 Şubat 2021 17:17
Bundan aylar öncesinde deva ve gelecek partisi kurulduğunda, birileri arka kapılarda, 60-70 akpartili vekilin, bu CHP türevleri partiye geçeceğini sanıyordu. Ne oldu? 1. O da, ya istifa edecekti yada ihraç. Yani özhasekiye saldıranların çoğu onlardır. Gül hemşehrisi olmasına rağmen partiden gitmedi. Uzun lafın kısası birileri fetö-pkk masası düşündü. Ellerinde patladı.
42 14 Şikayet Et
iyimser_27 22 Şubat 2021 16:04
Kurt505 adlı yorumcuya "sahtekarsınız" ifadesini iade ediyorum. Mansuru önce MHP'ye, sonra CHP'ye gönderen kim? Kemali kasetle iş başına getiren kimse o. Benim dediğimi Sinan aygün(bülent kuşoğlu) dedi. MHP, CHP'ye yaklaştı deyip istifa edip, chp-hdpden başkan seçilen, tek yaptığı şey heykel yapmak, yıkatmak, borç almak, reklam-alg ı olan biridir. Kontrollü darbe diye 15temmuz darbesini görmeyenler, fetö demiş.
39 14 Şikayet Et
cangele10 22 Şubat 2021 15:50
aynı görüşte olmasan da başkasının siyasi görüşlerine ve tercihlerine b şekilde saygısızlık yapamazsın.tükenmişliğin içindeler ve artık saçmalamaya başladılar.
15 67 Şikayet Et
kurt505 22 Şubat 2021 15:11
Bu adam kendi cebinden fetoya ünv yapıp,hibe eden adam degilmi...ayrıca feto zamanında belediye başkanlığı yapmış,fetonun ona aktardığı himmet paraları ile hizmet ypmis ve bu hizmet fetonun ve yandaşlarının yayın organlarıyla şişirilmiş bı adam...sen bu adama verilen paraları mansura aktar hizmet gör..şuanda bile kısıtlı bütçeyle hizmet ediyor..önce engellediler bütçe için,canlı yayınlayınca meclis görüşmelerini mecburen izin verdiler..hizmetler arttı..tabi bunu görmek istemeyenler yine görmez heykele takılır..bu arada bn sağ gorusluyum..Mansur la,ekremi bir tutmayın..ozhasekiyle Ekrem arasında çok fark yok..
13 72 Şikayet Et
hus278 22 Şubat 2021 15:02
Siyaset sektöründe/ticaretinde/vesayetinde, soldan-sağdan-dinden-dinsizlikten, çalan/hırsızlık veya yolsuzluk yapan/haksız kazanç sağlayan aktörler/girişimciler yer alır. Bu sistemde bunları yapmayanlar, bu sektörden silinirler. Bunu anlamak için, bu sektöre büyüteç veya mikroskop kullanmadan, sadece görecek şekilde bakmak yeterli olur.
2 23 Şikayet Et
salim nizan 22 Şubat 2021 14:59
efendim ben köylüyüm dilimin ayarı pek yoktur, kibarlık olsun diye 'mum'a 'mim' deriz, amma siyasetçinin en önemli vasfıdır konuşma, sizler böyle hatalar yapmayacaksınız, hele hele iktidarda iseniz..
6 42 Şikayet Et
kurt505 22 Şubat 2021 14:57
Mansurun hizmetleri çok..Özhaseki fetoyla ve yayın organlarıyla sisirildi..Özhaseki ye aktarılan parayı mansura ver,hizmet gör..fetocu bı adamı bna övme..himmet paralarıyla hizmet! Eden bı adam o..o paralarla zengin...mansuru nasıl engellendiğini de sz bnden daha iyi bilirsiniz..hem adamın önünü kesiyolar,hmde calismiyo diyolar..sahtekarsiniz..bu arada bn solcu değilim..Mansur yavaşla,proje ekremi karıştırmayın...
Özhasekinin hizmetleri oldu. pardon mansurun oldu mu? Heykel yaptırmak, yıkatmaktan, borç almaktan başka. Sürekli reklam, twit, algı ile iş yok ama ses var. Ekremde aldığı borç için tören yapmıştı.
iyimser_27, 2 ay önce
7 37 Şikayet Et
hus278 22 Şubat 2021 14:48
Solcuyuz, Sağcıyız, Milliyetçiyiz, Milliyetsiziz, Muhafazakarız, İlericiyiz, Gericiyiz, Dinciyiz, Dinsiziz, Oncuyuz, Şuncuyuz ve Buncuyuz diyerek siyaset yapmaya çalışanlar; yorulmadan para kazanmaya çalışan ve bu işleri kendilerine meslek ve sermaye yapmış veya yapmaya çalışan 'alemi kör ve milleti sersem sanarak' iş yapanlardır. Sadakat yaratarak veya yaratmaya çalışarak, liyakatı bozanlar veya bozmaya çalışanlardır. Türkiye'de siyasetçiler, ekonomik ve sosyal kalkınmaya yönelik proje üretmedikleri için, ilk cümlenin başındaki ayrımcı, gruplaştırıcı ve ötekileştirici eylemleri ile oy toplamaya çalışırlar. Türkiye'de siyaset ticaretinin başlıca unsurları şunlardır: Yatırım sermayesi= İnsan, İşletme sermayesi= Umut+Beklenti+Yalan, Toplam Gelir= Yolsuzluk+Haksız kazanç+Maaş, Net kar= Para (En yüksek). Bu dünyada, kandırılmak isteyen kişiler oldukça, elbette kandırmaya çalışan kişiler de olacaktır. Sorun: Sadakat, Çözüm: Liyakat
5 28 Şikayet Et
123