Quennn 08 Nisan 2021 10:55
Buradaki yorumlardan artık gerçek gündemin ne olduğu belli oluyor , darbeye ortam hazırlayanlar en az darbe yapanlar kadar suçludur
2 10 Şikayet Et
Tarafsızca 08 Nisan 2021 10:33
%42'si bildiriyi doğru bulduğuna göre batıcılar hala Millete hakimiyet peşinde.
6 6 Şikayet Et
herkalpsoldanatar 08 Nisan 2021 10:30
İstanbul seçimlerinde resmen demokrasiye darbe yapıldı kimse çıkmadı sokağa, gerçi İmamoğlu sonrasında kanırta kanırta kazandı ama... Şu anda doğu illerinin hemen hepsi darbeli halde ama kimse sokağa çıkmadı çıkmıyor. Halkın başbakan olarak seçtiği Ahmet Davutoğlu'nu bir gece istifaya zorladıklarında da kimsenin sesi çıkmamıştı. Bu olayların her biri demokrasimize yapılmış darbelerdi halbuki...
5 9 Şikayet Et
Serengeti Aslanı 08 Nisan 2021 10:08
ABD ve Yunan işgal etse yine çıkmazsın, çünkü buna da danışıklı dövüş dersin.
Ben çıkamam canımı sokakkta bulmadım.darbelrin danışıklı dövüş olduğuna inanıyorum çünkü artık
Daywalker34, 1 ay önce
7 5 Şikayet Et
samet.by 08 Nisan 2021 09:51
15 temmuz gecesi chp'li ilerin tamamında bankamatik ve marketlerde kuyruk oluştu. para ve bize makarnacı diye hakaret ettikleri makarnaya saldırdılar almak için. :)
Çıkmam diyen de CHP lilerdir
çarşambalı55, 1 ay önce
24 21 Şikayet Et
Daywalker34 08 Nisan 2021 09:48
Ben çıkamam canımı sokakkta bulmadım.darbelrin danışıklı dövüş olduğuna inanıyorum çünkü artık
17 18 Şikayet Et
muhaysini 08 Nisan 2021 09:30
millet artık tecrübe kazandı. eskisi gibi sokağa kibarca çıkmaz. çok can yanar. fakat böyle bildirilerinde çaresi var. yasa çıkarılsın. herkes kafasına göre tehdit içerikli bildiri yayınlayamasın. cezası olsun.
16 21 Şikayet Et
Derdiya 08 Nisan 2021 09:26
memleketin haracını toplayan beşli çete kadar namuslu ve vatansever kim var? büyük kısmı görevde olduğu dönemde kendilerine mektup yazılıp bildiri yayınlamaları istenen amireller emekli olduktan bir çoğuda neredeyse bakıma muhtaç oldukları yaşa geldiklerinde yayımladık bildiri ile darbeye kalkışmalarına birisi acayip tepki veriyor. sebebi ne olaki diye biraz düşündünde yazılan rica mektubunun gereğini 17 sene sonra yerine getirmeleri olsa gerek. hani rahmetli Kemal Sunalın "ZAMANSIZ GELEN PARANIN" diye bir repliğini hatırlattı bu hiddetli karşı çıkış.
Bu ülkenin hiçbir namuslu vatansever yurttaşı darbeden ve darbe zihniyetinden yana olmaz, bunun için ankete ne gerek var. Herkesten ve her şeyden darbe çığırtkanlığı çıkarmak da devletimizin gücünü hafife almaktır. Üstelik darbe tehdidini ortadan kaldırmak demokrasiden ve hukukun üstünlüğünden geçer. Anayasayı ve anayasal kurumlarımızı zedeleyecek yönelimler asıl bu tehditi yaratır. Devletimizin askeri ve sivil bürokrasini liyakatle ehil olana emanet etmek yerine siyasi saiklerle doldurmak bu tür olumsuzluklara yok açar.
Erdem.Erdem, 1 ay önce
3 8 Şikayet Et
çarşambalı55 08 Nisan 2021 09:23
Çıkmam diyen de CHP lilerdir
27 13 Şikayet Et
samet.by 08 Nisan 2021 09:22
abd ile rus gazetecileri birbirine hava atarken rus gazeteci mevkidaşına demiş bizde bir metro var 3 dk bir tren geçiyor. abd'li merak edip gidip görelim deyip gitmişler moskovadaki bir metro istasyonuna. 3 dk geçmiş tren yok 10 dk geçmiş tren yok, 20 dk geçmiş tren hala yok. abd'li rus'a sormuş hani 3 dk bir tren geliyordu diye. Rus gazeteci de demiş ki. "ee sizde kızılderiiileri öldürdünüz." sizin haliniz bundan ibaret. yalanınız ortaya çıktığı zaman alakası olmayan şeyler söyleyip üstte çıkmaya çalışıyorsunuz.
evet bazılarına meyyal oldukları konular basit geliyor değil mi? seçim sonuçlarını beyenmeyip oylar çalınmadıysa bile mutlaka bir şey olmuştur diye seçimi iptal ettirmek gibi, mecliste görüşülen bir yasayla ilgili iktidar ve ortayı vekilleri yeterli teveccüh göstermeyip grup başkan vekili de yeter sayı sonusun da da bir itirazı olmadığı için muhalefetin oylarıyla maddelerin görüşülmesine geçilmesi reddedildiği için mevzuat gereği bir dan erken tekrar meclis gündemine gelmesi gereken bir durumda yine mızıkçılık yapıp oynamıyorum ya deyip yeniden oylanması gerekir diyerek meclise getirilip yeniden oylatılması gibi yenilgiyi hazmedemeyip mızıkcılık yapmanın basit geldiği gibi değil mi?
Derdiya, 1 ay önce
7 2 Şikayet Et
1234