Yorum Yap

Yorum yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

Yorumlar Tümü Popüler

bu ülke ne çektiyse ayyaşlardan çekti, içip kaza yaptılar, içip suç işlediler, kadın dövdüler.. eskiden de çok çekti ülkemiz şimdide ayyaşlardan çok çekiyor bunlara durun insan olun kimseye zarar vermeyin demek lazım .
Kesinlikle bu tür insanları memur yapmamak lazım!
Vay be alkışlü araç kullanmaktan ceza yemiş biri polis olup bana alkollüsün diye ceza yazacak. Saçmalığın böylesi. Buna polisliği vermek
Güvenlik soruşturmasından geçemez bence. Sonuçta polis olacak kişi, diğer memur alımları gibi olmaz.
alkol bütün kötülüklerin başıdır, ve bu hadis ülkemizde ve dunyanın her yerınde tescilli ispatlıdır. daha başka suca gerek yok
Ben o partiyi biliyorum. Ama sen bir parti dedin ama onlar ayrılmaz üçlüdür. chdpkk veya en@yi p dir. HDPkk ise bunların patronudur.
Bir partinin gençlik kolları na üye ise her şey olur.o partiyi bilmeyen yok.
bilal erdemir,
alkollü araç kullanmak cinayete teşebbüstür. tecavüzden tutun adam öldürme vesaire hepsinin çok büyük bir oranı alkol uyuşturucu etkisi yüzünden. yurtdışında da türkiyede de böyle.
tarım kredi kooperatifleri mağaza genel müdürü, tağsiş yapan biri çıktı :) daha ne olsun. google a yazın görürsünüz. esas, normal suçsuz günahsız masum temiz dürüst adam bir yere gelebilir mi, onun haberini yapın.
Bir partinin gençlik kolları na üye ise her şey olur.o partiyi bilmeyen yok.
kesinlikle olmamalı, alkollu araç kullanmak kaza riskini bile bile ,isteyerek göze alarak , başkasının canına malına zarar vermeye yönelik bir eylemdir. Sadece kendine zarar verse geberip gitsin umrumda olmaz ama başkasınada zarar veriyor.
12