yükseldanısman 24 Temmuz 2009 00:10

Sayın Başbakanım öncelikle saygılarımı sunarım.Ben bu son belediye seçimine kadar AKP ye oy vermemiştim.Fakat İzmir Çiğli'de aday göstermiş olduğunuz Sayın Ömür Kabak'ı can-ı gönülden var gücümüzle destekledik.Çünkü doğru bir adaydı ve bundan sonra da var gücümüzle İzmir'de yaşayan 30 bine yakın Elazığlı seçmenlerin en az %15'i Ak partiyi destekleyip ve tüm politikasını benimseyip destek vereceğimize içtenlikle inanmanızı diliyoruz.Ben çiğli belediyesinde belediyenin %99'u belediyeye ait olan Kafesan Şirketinde 9 yıldır çalışıyordum.Belediye seçimlerinde ak partiye destek verdiğimiz için beni ve 3 arkadaşımı seçimden 2 gün önce işten çıkardılar.Olsun bu da önemli değil ben onurumla şerefimle haysiyetimle bir mücadele verdim.insanların görüşü ne olursa olsun bir insanın ekmeğiyle oynanmaz ben bunu böyle bilirim.Bunu yapan kim olursa olsun makamı mevkisi ne olursa olsun düşüncesiz ve haysiyetsizdir.

Ben orta okul menzunuyum.1973/1 tertip olarak askerlik yaptım.Askere gittiğim zaman askerlik süresi 15 aydı fakat terör konusu yüzünden teskereler durduruldu 20 ay askerlik yaptım. Daha sonra bana askerlikten vatani hizmet övünç belgesi diye bir belge verdiler ve bunla ilgili bir yasa çıktı. Ben ve benim durumumda olanlar KPSS'den muaf tutulduk fakat Türkiye İş Kurumu İzmir çiğli şubesinde tüm belgelerimi alıp güncelleştirmeyi yaptılar. Öncelikli statüde olduğuma rağmen 15 yıldır henüz bir cevap alamadım. Tüm bu konularla ilgili sayın il başkanım Ömür Kabak'ın bilgisi vardır.

Ben Elazığ Madenliyim İzmir'de Elazığlılar derneğinde de aktif olarak çalışıyorum ve şu anda iş konusunda ciddi sıkıntı yaşıyorum ayrıca evimde kira... Bu konuyla ilgili bana yardımcı olursanız size ve tüm aile fertlerinize ömür boyu minnettar kalırım saygılarımı sunarım

0 0 Şikayet Et
necati koyuncu 05 30 Mart 2009 19:43

sayın başbakanım öncelikle sevgi ve saygılarımı sunarım.

ben amasyanın gümüşhacıköy ilçesinin gümüş kasabasından necati koyuncu 2002 yılında izmire iş için taşındım ve

o yıldan beri sizleri ailece destekliyoruz her yönüyle

bulunmayacak bir lidersiniz yaptığınız siyaset gerekse politika her yönü ile mükemmel

bu seferki seçimde gösterdiğiniz hırstan ve başarıdan dolayı tebrikler bu seçimi ginede bizler yani akparti

kazanmış oldu

bizlerin bu seçimdeki yanlışımız yanlış yerlere yaptığımız

yardımlar dağıtılan kitap kömürün yanlış yerlere gitmesinden

dir demekki bu yardımları yapmamamız gerekiyormuş önümüzdeki

büyük seçimde yani önümüzdeki yıl okulların açıldığı zaman

kesinlikle kitapların dağıtılmaması gerekiyor kışında kömür

yaptığınız iyilikler su istimal ediliyor edildiği gibide

başkaları tarafından sahiplendiriliyor bir sefere mahsus bu

yardımları yapmıyalım kıymetimiz bilinsin ki seçime yakın değerimiz artsın

bu yazımı mutlaka okuyun saygılarımla

necati koyuncu tta kemalpaşa yaprak tütün işletme müdürlüğü

izmir

0 0 Şikayet Et