pasifikçimiz 11 Şubat 2013 22:53
haksız mıyım yazın biriniz eşi çalışmayan bir sınıfçı hep aynı yerde mi kalsın
0 0 Şikayet Et
zero43 11 Şubat 2013 22:53
ylmz123 hocam; bizde eşimle aynı durumdayız eşim ve ben aynı ilçenin farklı köylerinde görev yapıyoruz.her ikimizin de çalıştığı okullarda branşımızda boş norm yok.Ben birleştirilmiş sınıf okutuyorum eşim ingilizce öğretmeni o tayin isteyemez eşimin belde okulunda norm yok ben ilçedeki farklı okullara tayin isteyebilir miyim ? cevaplarınızı bekliyorum arkadaşlar.Cevabı benden önce öğrenirseniz haber verir misiniz ylmz123 hocam?
0 0 Şikayet Et
zehra33 11 Şubat 2013 22:46
arkadaşlar eşim devlet memuru fakat bazı nedenlerden dolayı 15 şubatta istifa edip görevden ayrılıyor.bu durumda ben il içine başvurabilirmiyim? bilgisi olan lütfen cevap yazsın.teşekkürler...
0 1 Şikayet Et
pasifikçimiz 11 Şubat 2013 22:44
yazıklar olsun bunlara sadece eşi çalışan öğretmenler yok b u camiada hayat boyu aynı şehirde çalışmak zorunda mı kalacaz bu sınıfçıların hali ne olacak diyen bir editör yok mu
0 0 Şikayet Et
dire wolf 11 Şubat 2013 22:32
5.madde ne demek istiyor? eşim 2011 yılında öğretmenliğe başladı ama 2012 yılı eylül ayında eş durumundan şu anki okuluna atandı. yani yeni okulunda 1 yıl olmadı. ama 5. madde "öğretmenliğe 2012 yılı içerisinde atananlardan" diye başlıyor. Eşimin ataması olur mu bu durumda? bilgisi olan arkadaşlar yardımınızı bekliyorum.
0 0 Şikayet Et
semsettink 11 Şubat 2013 22:22
Bu kadar da yer değişikliği doğru değil.Bu yıl doğru dürüst eğitim yapamadık.9 öğretmenli okulda 8 değişiklik oldu.Eğitimin merkezde "Öğrenci" olacağına başka şeyler var sanki.Bir dönemde 4 defa yer değişikliği çok fazla abartıldı.Norm fazlası,branş değişikliği,iller arası özür,il içi özür...Milli Eğitim Özelleşmedikçe bu ülkeye yazık olacak.
0 1 Şikayet Et
hbb86 11 Şubat 2013 22:21
Her şeyi yaptılar Bi şubat ataması yapamadılar bu kadarda çifte standart olmaz
0 0 Şikayet Et
cezik 11 Şubat 2013 22:07
Arkadaşlar hepimize hayırlı uğurlu olsun:Ancak; 1.Eşi ile Aynı il merkezinin köyünde-beldesinde çalışan eş, 2.Eşi ile aynı ilçenin köyünde-beldesinde çalışan eşleri kapsamış. Evine gidiş geliş yapan eşiyle aynı ilçenin köyünde-beldesinde çalışanları (yaklaşık 5-10 km uzaklıkta)kapsaması ben ve benim gibi eşinden ve evinden 166 km uzaklıkta aynı ilin farklı ilçesinde çalışan gerçek mağdurların mağduriyetlerini gidereceğini düşünmüyorum...
0 0 Şikayet Et
--ogretmen80--- 11 Şubat 2013 22:06
Allah rızası için hakkımızı verın artık eğitim özrü istiyoruz hakkımızı istiyoruz verilen hak geri alınırmı nerde yazıyo bu herkese hak verılyo biz eğitimcilere neden verilmiyo eğitim özrünü yapın artık çektiğimiz yeter hakkımın için hakklı oldugum halde yalvardığıma ınanamıyorum bu sisteme ınanamıyorm...
0 1 Şikayet Et
matrakiye 11 Şubat 2013 22:04
başvuru ekranı daha açımıyor. istanbul milli eğitim başvuruları ne zaman açacak acaba?? haberi olan var mı arkadaşlar?
0 0 Şikayet Et
1234567891011