Advertisement

Gaffur'u Görenler Gözlerine İnanamadı!

Bir dönem ekranlara damga vuran Avrupa Yakası dizisinde canlandırdığı "Gaffur" karakteri ile dikkat çeken Peker Açıkalın'ın yeni halini görenler tanıyamadı.

 1. Senaryosunu Gülse Birsel'in yazdığı bir dönem ekranlara damga vuran Avrupa Yakası dizisinde canlandırdığı "Gaffur" karakteri ile dikkat çeken başarılı oyuncu Peker Açıkalın, kendini Türkiye?ye tanıtmayı başarmıştı.

  Senaryosunu Gülse Birsel'in yazdığı bir dönem ekranlara damga vuran Avrupa Yakası dizisinde canlandırdığı "Gaffur" karakteri ile dikkat çeken başarılı oyuncu Peker Açıkalın, kendini Türkiye?ye tanıtmayı başarmıştı.

 2. Hala rol aldığı Gaffur karakteriyle anılan Peker Açıkalın, bir süredir ekranlardan uzak bir hayat yaşıyor.

  Hala rol aldığı Gaffur karakteriyle anılan Peker Açıkalın, bir süredir ekranlardan uzak bir hayat yaşıyor.

 3. Son paylaşımlarıyla günden olan Açıkalın?ın sakal bıraktığı ve hayli kilo aldığı dikkat çekti.

  Son paylaşımlarıyla günden olan Açıkalın?ın sakal bıraktığı ve hayli kilo aldığı dikkat çekti.

 4. Dizideki kendine has dansı, unutulmaz pijaması ve samimi hareketleriyle insanları güldüren başarılı oyuncu, unutulmaz karakterler arasında yer alıyor.

  Dizideki kendine has dansı, unutulmaz pijaması ve samimi hareketleriyle insanları güldüren başarılı oyuncu, unutulmaz karakterler arasında yer alıyor.

 5. 59 yaşındaki oyuncu, sosyal medya hesabından zaman zaman yaptığı paylaşımlarla dikkat çekiyor.​  İŞTE PEKER AÇIKALIN'IN SON HALİ;

  59 yaşındaki oyuncu, sosyal medya hesabından zaman zaman yaptığı paylaşımlarla dikkat çekiyor.​ İŞTE PEKER AÇIKALIN'IN SON HALİ;