Görenler Gözlerine İnanamadı!

Estetiksiz hali herkesi şaşırttı

 1. 77 yaşına basan Türk sinemasının Sultanı Türkan Şoray verdiği 20 kilo ile eski formuna kavuştu. Güzelliği dillere destan olan Yeşilçam yıldızının estetiksiz hallerini görenler gözlerine inanamadı. Türkan Şoray'ın son paylaşımını görenler ise usta oyuncuyu adeta tanıyamadı.

  77 yaşına basan Türk sinemasının Sultanı Türkan Şoray verdiği 20 kilo ile eski formuna kavuştu. Güzelliği dillere destan olan Yeşilçam yıldızının estetiksiz hallerini görenler gözlerine inanamadı. Türkan Şoray'ın son paylaşımını görenler ise usta oyuncuyu adeta tanıyamadı.

 2. Gözlerinin güzelliği ile 'Türkan Şoray Gözleri' tabirini literatüre katan Türk sinemasının Sultanı'nın güzelliğini, estetik müdahalelere borçlu olduğu öğrenildi.

  Gözlerinin güzelliği ile 'Türkan Şoray Gözleri' tabirini literatüre katan Türk sinemasının Sultanı'nın güzelliğini, estetik müdahalelere borçlu olduğu öğrenildi.

 3. 'Sultan' lakabıyla Türk sinemasında yer edinmiş yeşilçam yıldızı kariyerinin ilk yıllarındaki estetiksiz halleri ile sosyal medyada çok konuşuldu. Türkan Şoray'ın estetiksiz halini görenler doktorunu tebrik etti.

  'Sultan' lakabıyla Türk sinemasında yer edinmiş yeşilçam yıldızı kariyerinin ilk yıllarındaki estetiksiz halleri ile sosyal medyada çok konuşuldu. Türkan Şoray'ın estetiksiz halini görenler doktorunu tebrik etti.

 4. Oyunculuk kariyerinin başındayken dudaklarını ve burnunu yaptıran Türkan Şoray'ın estetikleri ilk bakışta kimse tarafından fark edilemiyor.

  Oyunculuk kariyerinin başındayken dudaklarını ve burnunu yaptıran Türkan Şoray'ın estetikleri ilk bakışta kimse tarafından fark edilemiyor.

 5. Şoray'ın iki kez geçirmiş olduğu estetik müdahaleler sonrasında doğal bir burun görüntüsüne kavuştuğu da söyleniyor.

  Şoray'ın iki kez geçirmiş olduğu estetik müdahaleler sonrasında doğal bir burun görüntüsüne kavuştuğu da söyleniyor.

 6. Son olarak Gemlik Film Festivali'nde hayranlarının karşısına çıkan Türk sinemasının Sultanı'nın fransız askısı yöntemi kullanarak da gençleştiği biliniyor.

  Son olarak Gemlik Film Festivali'nde hayranlarının karşısına çıkan Türk sinemasının Sultanı'nın fransız askısı yöntemi kullanarak da gençleştiği biliniyor.

 7. İşte Türkan Şoray'ın gören herkesi şaşkına çeviren estetiksiz halleri...

  İşte Türkan Şoray'ın gören herkesi şaşkına çeviren estetiksiz halleri...

 8. TÜRKAN ŞORAY SON PAYLAŞIMIYLA HERKESİ ŞOKE ETTİ

  TÜRKAN ŞORAY SON PAYLAŞIMIYLA HERKESİ ŞOKE ETTİ

 9. Güzelliği dillere destan olan Yeşilçam'ın Sultanı'nın son paylaşımını görenler usta oyuncuyu tanıyamadı

  Güzelliği dillere destan olan Yeşilçam'ın Sultanı'nın son paylaşımını görenler usta oyuncuyu tanıyamadı

 10. İşte Türkan Şoray'ın son paylaşımı...

  İşte Türkan Şoray'ın son paylaşımı...