İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı

ORC Araştırma Anketi: Ankara Ve İstanbul'da Hangi Aday Önde?

Yerel seçimlere son 2 gün kala ORC Araştırma Ankara ve İstanbul büyükşehirleri başta olmak üzere; İzmir, Balıkesir, Kars, Adana, Isparta, Eskişehir, Uşak, Antalya, Denizli 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimleri için yaptıkları seçim anketine ilişkin sonuçlarını açıkladı.

 1. YEREL YÖNETİMLER ARAŞTIRMASI/ÇANKIRI  - Çankırı ilinde yaşayan seçmenlere, "Belediye Başkanlığı için hangi adaya oy vereceksiniz?" sorusu yöneltilmiştir.

  YEREL YÖNETİMLER ARAŞTIRMASI/ÇANKIRI - Çankırı ilinde yaşayan seçmenlere, "Belediye Başkanlığı için hangi adaya oy vereceksiniz?" sorusu yöneltilmiştir.

 2. YEREL YÖNETİMLER ARAŞTIRMASI/ÇANAKKALE  - Çanakkale ilinde yaşayan seçmenlere, "Belediye Başkanlığı için hangi adaya oy vereceksiniz?" sorusu yöneltilmiştir.

  YEREL YÖNETİMLER ARAŞTIRMASI/ÇANAKKALE - Çanakkale ilinde yaşayan seçmenlere, "Belediye Başkanlığı için hangi adaya oy vereceksiniz?" sorusu yöneltilmiştir.

 3. YEREL YÖNETİMLER ARAŞTIRMASI/SİVAS  - Sivas ilinde yaşayan seçmenlere, "Belediye Başkanlığı için hangi adaya oy vereceksiniz?" sorusu yöneltilmiştir.

  YEREL YÖNETİMLER ARAŞTIRMASI/SİVAS - Sivas ilinde yaşayan seçmenlere, "Belediye Başkanlığı için hangi adaya oy vereceksiniz?" sorusu yöneltilmiştir.

 4. YEREL YÖNETİMLER ARAŞTIRMASI/EDİRNE  - Edirne ilinde yaşayan seçmenlere, "Belediye Başkanlığı için hangi adaya oy vereceksiniz?" sorusu yöneltilmiştir.

  YEREL YÖNETİMLER ARAŞTIRMASI/EDİRNE - Edirne ilinde yaşayan seçmenlere, "Belediye Başkanlığı için hangi adaya oy vereceksiniz?" sorusu yöneltilmiştir.

 5. YEREL YÖNETİMLER ARAŞTIRMASI/DÜZCE  - Düzce ilinde yaşayan seçmenlere, "Belediye Başkanlığı için hangi adaya oy vereceksiniz?" sorusu yöneltilmiştir.

  YEREL YÖNETİMLER ARAŞTIRMASI/DÜZCE - Düzce ilinde yaşayan seçmenlere, "Belediye Başkanlığı için hangi adaya oy vereceksiniz?" sorusu yöneltilmiştir.

 6. YEREL YÖNETİMLER ARAŞTIRMASI/NEVŞEHİR  - Nevşehir ilinde yaşayan seçmenlere, "Belediye Başkanlığı için hangi adaya oy vereceksiniz?" sorusu yöneltilmiştir.

  YEREL YÖNETİMLER ARAŞTIRMASI/NEVŞEHİR - Nevşehir ilinde yaşayan seçmenlere, "Belediye Başkanlığı için hangi adaya oy vereceksiniz?" sorusu yöneltilmiştir.

 7. YEREL YÖNETİMLER ARAŞTIRMASI/DENİZLİ  - Denizli ilinde yaşayan seçmenlere, "Büyükşehir Belediye Başkanlığı için hangi adaya oy vereceksiniz?" sorusu yöneltilmiştir.

  YEREL YÖNETİMLER ARAŞTIRMASI/DENİZLİ - Denizli ilinde yaşayan seçmenlere, "Büyükşehir Belediye Başkanlığı için hangi adaya oy vereceksiniz?" sorusu yöneltilmiştir.

 8. YEREL YÖNETİMLER ARAŞTIRMASI / ANTALYA  Antalya ilinde yaşayan seçmenlere, "Büyükşehir Belediye Başkanlığı için hangi adaya oy vereceksiniz?" sorusu yöneltilmiştir.

  YEREL YÖNETİMLER ARAŞTIRMASI / ANTALYA Antalya ilinde yaşayan seçmenlere, "Büyükşehir Belediye Başkanlığı için hangi adaya oy vereceksiniz?" sorusu yöneltilmiştir.

 9. YEREL YÖNETİMLER ARAŞTIRMASI / UŞAK  Uşak ilinde yaşayan seçmenlere, "Belediye Başkanlığı için hangi adaya oy vereceksiniz?" sorusu yöneltilmiştir.

  YEREL YÖNETİMLER ARAŞTIRMASI / UŞAK Uşak ilinde yaşayan seçmenlere, "Belediye Başkanlığı için hangi adaya oy vereceksiniz?" sorusu yöneltilmiştir.

 10. YEREL YÖNETİMLER ARAŞTIRMASI / ESKİŞEHİR  Eskişehir ilinde yaşayan seçmenlere, "Büyükşehir Belediye Başkanlığı için hangi adaya oy vereceksiniz?" sorusu yöneltilmiştir.

  YEREL YÖNETİMLER ARAŞTIRMASI / ESKİŞEHİR Eskişehir ilinde yaşayan seçmenlere, "Büyükşehir Belediye Başkanlığı için hangi adaya oy vereceksiniz?" sorusu yöneltilmiştir.

 11. YEREL YÖNETİMLER ARAŞTIRMASI / ISPARTA  Isparta ilinde yaşayan seçmenlere, "Belediye Başkanlığı için hangi adaya oy vereceksiniz?" sorusu yöneltilmiştir.

  YEREL YÖNETİMLER ARAŞTIRMASI / ISPARTA Isparta ilinde yaşayan seçmenlere, "Belediye Başkanlığı için hangi adaya oy vereceksiniz?" sorusu yöneltilmiştir.

 12. YEREL YÖNETİMLER ARAŞTIRMASI / ADANA  Adana ilinde yaşayan seçmenlere, "Büyükşehir Belediye Başkanlığı için hangi adaya oy vereceksiniz?" sorusu yöneltilmiştir.

  YEREL YÖNETİMLER ARAŞTIRMASI / ADANA Adana ilinde yaşayan seçmenlere, "Büyükşehir Belediye Başkanlığı için hangi adaya oy vereceksiniz?" sorusu yöneltilmiştir.

 13. YEREL YÖNETİMLER ARAŞTIRMASI / KARS  Kars ilinde yaşayan seçmenlere, "Belediye Başkanlığı için hangi adaya oy vereceksiniz?" sorusu yöneltilmiştir.

  YEREL YÖNETİMLER ARAŞTIRMASI / KARS Kars ilinde yaşayan seçmenlere, "Belediye Başkanlığı için hangi adaya oy vereceksiniz?" sorusu yöneltilmiştir.

 14. YEREL YÖNETİMLER ARAŞTIRMASI / BALIKESİR  Balıkesir ilinde yaşayan seçmenlere, "Büyükşehir Belediye Başkanlığı için hangi adaya oy vereceksiniz?" sorusu yöneltilmiştir.

  YEREL YÖNETİMLER ARAŞTIRMASI / BALIKESİR Balıkesir ilinde yaşayan seçmenlere, "Büyükşehir Belediye Başkanlığı için hangi adaya oy vereceksiniz?" sorusu yöneltilmiştir.

 15. YEREL YÖNETİMLER ARAŞTIRMASI / İZMİR  İzmir ilinde yaşayan seçmenlere, "Büyükşehir Belediye Başkanlığı için hangi adaya oy vereceksiniz?" sorusu yöneltilmiştir.

  YEREL YÖNETİMLER ARAŞTIRMASI / İZMİR İzmir ilinde yaşayan seçmenlere, "Büyükşehir Belediye Başkanlığı için hangi adaya oy vereceksiniz?" sorusu yöneltilmiştir.

 16. YEREL YÖNETİMLER ARAŞTIRMASI / ANKARA  Ankara ilinde yaşayan seçmenlere, "Büyükşehir Belediye Başkanlığı için hangi adaya oy vereceksiniz?" sorusu yöneltilmiştir.

  YEREL YÖNETİMLER ARAŞTIRMASI / ANKARA Ankara ilinde yaşayan seçmenlere, "Büyükşehir Belediye Başkanlığı için hangi adaya oy vereceksiniz?" sorusu yöneltilmiştir.

 17. YEREL YÖNETİMLER ARAŞTIRMASI / İSTANBUL  İstanbul ilinde yaşayan seçmenlere, "Büyükşehir Belediye Başkanlığı için hangi adaya oy vereceksiniz?" sorusu yöneltilmiştir.

  YEREL YÖNETİMLER ARAŞTIRMASI / İSTANBUL İstanbul ilinde yaşayan seçmenlere, "Büyükşehir Belediye Başkanlığı için hangi adaya oy vereceksiniz?" sorusu yöneltilmiştir.