7 Zeytin 1 İncir Diyeti Nedir, Nasıl Yapılır?

7 Zeytin 1 incir diyeti zayıflatır mı?

 1. Son zamanlarda sıkça duyduğumuz 7 adet zeytin 1 adet incir kürü yapılan en faydalı diyetler arasında yer alıyor. Kuran'da geçen ve bilim insanları tarafından onaylanan 7 adet zeytin ve 1 incir diyeti sayesinde bağışıklık sisteminin çalışmasına yardımcı olabilirsiniz. Peki 7 adet zeytin 1 adet incir diyeti nasıl yapılır, 7 Zeytin 1 incir diyeti zayıflatır mı? İşte 7 Zeytin 1 incir diyeti ile ilgili tüm cevaplar

  Son zamanlarda sıkça duyduğumuz 7 adet zeytin 1 adet incir kürü yapılan en faydalı diyetler arasında yer alıyor. Kuran'da geçen ve bilim insanları tarafından onaylanan 7 adet zeytin ve 1 incir diyeti sayesinde bağışıklık sisteminin çalışmasına yardımcı olabilirsiniz. Peki 7 adet zeytin 1 adet incir diyeti nasıl yapılır, 7 Zeytin 1 incir diyeti zayıflatır mı? İşte 7 Zeytin 1 incir diyeti ile ilgili tüm cevaplar

 2. Yapılan bilimsel araştırmalar sonucunda bedene iyi gelen ve hücre yenileyen besinler arasında incir ve zeytininin oldukça etkili olduğu saptanmıştır.

  Yapılan bilimsel araştırmalar sonucunda bedene iyi gelen ve hücre yenileyen besinler arasında incir ve zeytininin oldukça etkili olduğu saptanmıştır.

 3. Kur'an-ı Kerim'de 7 defa zeytin, 1 defa da incir kelimesi yer almaktadır.   Yüce Allah Kuran?da şöyle buyurmuştur:   Rahman ve Rahim olan Allah?ın adıyla.  ?İncire ve zeytine and olsun, Sina dağına, Ve şu emin beldeye (güvenilir şehre). Doğrusu, biz insanı en güzel bir biçimde yarattık. Sonra aşağıların aşağısına çevirdik.? (Tin Suresi, 1-5)

  Kur'an-ı Kerim'de 7 defa zeytin, 1 defa da incir kelimesi yer almaktadır. Yüce Allah Kuran?da şöyle buyurmuştur: Rahman ve Rahim olan Allah?ın adıyla. ?İncire ve zeytine and olsun, Sina dağına, Ve şu emin beldeye (güvenilir şehre). Doğrusu, biz insanı en güzel bir biçimde yarattık. Sonra aşağıların aşağısına çevirdik.? (Tin Suresi, 1-5)

 4. Diyetisyenlere göre kuru inciri her gün tüketeceğiniz 7 zeytin ile desteklediğinizde ise zayıflamanız hız kazanmaktadır.

  Diyetisyenlere göre kuru inciri her gün tüketeceğiniz 7 zeytin ile desteklediğinizde ise zayıflamanız hız kazanmaktadır.

 5. 7 ZEYTİN 1 İNCİR DİYETİ NEDİR?  Son zamanarın en çok araştırılan ve uygulanan diyeti 7 zeytin 1 incirin; vücudu fazlalıklardan arındırdığı, antioksidan destek sağladığı, ödem gibi problemler için adeta ilaç etkisi yaptığı, bedene yük olan yağların yakılmasını hızlandırdığı, hücreleri yenilediği ve cilt lekelerine şifa olduğu belirtiliyor.

  7 ZEYTİN 1 İNCİR DİYETİ NEDİR? Son zamanarın en çok araştırılan ve uygulanan diyeti 7 zeytin 1 incirin; vücudu fazlalıklardan arındırdığı, antioksidan destek sağladığı, ödem gibi problemler için adeta ilaç etkisi yaptığı, bedene yük olan yağların yakılmasını hızlandırdığı, hücreleri yenilediği ve cilt lekelerine şifa olduğu belirtiliyor.

 6. 7 ZEYTİN 1 İNCİR DİYETİ NASIL YAPILIR?  7 Zeytin 1 İncir diyetini 21 gün boyunca her gün hiç ara vermeden tüketmeniz çok önemlidir. Bazı beslenme uzmanlarına göre günde 2 kere sabah ve akşam şeklinde tüketilmesi tavsiye edilirken diğer beslenme uzmalarına göre de sadece sabah günde bir kere olacak şekilde tüketilmesi belirtilmektedir.

  7 ZEYTİN 1 İNCİR DİYETİ NASIL YAPILIR? 7 Zeytin 1 İncir diyetini 21 gün boyunca her gün hiç ara vermeden tüketmeniz çok önemlidir. Bazı beslenme uzmanlarına göre günde 2 kere sabah ve akşam şeklinde tüketilmesi tavsiye edilirken diğer beslenme uzmalarına göre de sadece sabah günde bir kere olacak şekilde tüketilmesi belirtilmektedir.

 7. İki türlü de tükettiğiniz zaman mutlaka 21 gün boyunca devam etmeniz çok önemlidir.   7 Zeytin 1 İnciri her sabah aç karna 1 su bardağı su ile tüketin.   Akşam da tüketmek isterseniz akşam yemeği yemeden önce aynı şekilde 1 su bardağı ile yiyebilirsiniz.

  İki türlü de tükettiğiniz zaman mutlaka 21 gün boyunca devam etmeniz çok önemlidir. 7 Zeytin 1 İnciri her sabah aç karna 1 su bardağı su ile tüketin. Akşam da tüketmek isterseniz akşam yemeği yemeden önce aynı şekilde 1 su bardağı ile yiyebilirsiniz.

 8. 7 ZEYTİN 1 KURU İNCİR DİYETİ ZAYIFLATIR MI?  - 21 gün boyunca uyguladığınız 7 adet zeyitn 1 incir diyeti ile yaklaşık 10 kilo verebilirsiniz.   - Günde 2 defa uygulayacağınız 7 zeytin 1 kuru incir öğünü ile hızlıca kilolarınızın yok olduğunu göreceksiniz.   - Dikkat etmeniz gereken şey, zeytinleri ve kuru inciri aynı anda yemeniz.  - Aynı zamanda zeytin ve incir çok susattığı için en az 2 litre su tüketmenizdir.

  7 ZEYTİN 1 KURU İNCİR DİYETİ ZAYIFLATIR MI? - 21 gün boyunca uyguladığınız 7 adet zeyitn 1 incir diyeti ile yaklaşık 10 kilo verebilirsiniz. - Günde 2 defa uygulayacağınız 7 zeytin 1 kuru incir öğünü ile hızlıca kilolarınızın yok olduğunu göreceksiniz. - Dikkat etmeniz gereken şey, zeytinleri ve kuru inciri aynı anda yemeniz. - Aynı zamanda zeytin ve incir çok susattığı için en az 2 litre su tüketmenizdir.

 9. GÜNDE 7 ZEYTİN 1 KURU İNCİR TÜKETMENİN DİĞER FAYDALARI  - Bu beslenme şekli, sindirimi kolaylaştırır,  - Aynı zamanda kalp sağlığına iyi gelir.  - Kan dolaşımının düzenlenmesini sağlamanın yanı sıra kan yapıcı özelliği de bulunmaktadır.

  GÜNDE 7 ZEYTİN 1 KURU İNCİR TÜKETMENİN DİĞER FAYDALARI - Bu beslenme şekli, sindirimi kolaylaştırır, - Aynı zamanda kalp sağlığına iyi gelir. - Kan dolaşımının düzenlenmesini sağlamanın yanı sıra kan yapıcı özelliği de bulunmaktadır.

 10. - Diş sağlığına iyi gelir.  - Antioksidan özelliği sayesinde bağışıklığı güçlendirir.

  - Diş sağlığına iyi gelir. - Antioksidan özelliği sayesinde bağışıklığı güçlendirir.

 11. - Kanser hücrelerinin küçülmesine yardımcı olabilir.  - Daha dinç bir zihin sağlarken aynı zamanda Alzheimer riskini azaltır.  - Uzun süre tok tutmaya yardımcıdır.

  - Kanser hücrelerinin küçülmesine yardımcı olabilir. - Daha dinç bir zihin sağlarken aynı zamanda Alzheimer riskini azaltır. - Uzun süre tok tutmaya yardımcıdır.

 12. 7 zeytin 1 kuru incir diyeti için son yıllarda piyasaya sürülen zayıflama hapları veya çay formlarını tüketmeden önce mutlaka uzmana danışın.

  7 zeytin 1 kuru incir diyeti için son yıllarda piyasaya sürülen zayıflama hapları veya çay formlarını tüketmeden önce mutlaka uzmana danışın.