Yeni İmajı Gündem Oldu

Popstar Bayhan görenler Müslüm Gürses'e benzetti!

 1. Popstar yarışmasıyla adını duyurmayı başaran Bayhan Gürhan bir döneme damga vuran isimler arasında yerini alıyor. Şimdilerde imaj değişikliğine giden Bayhan'ın son hali ise görenleri şaşkına çevirdi.

  Popstar yarışmasıyla adını duyurmayı başaran Bayhan Gürhan bir döneme damga vuran isimler arasında yerini alıyor. Şimdilerde imaj değişikliğine giden Bayhan'ın son hali ise görenleri şaşkına çevirdi.

 2. Kendine has sesi ile bir döneme damga vuran Bayhan Gürhan, Popstar yarışmasıyla ünlü olmuştu.

  Kendine has sesi ile bir döneme damga vuran Bayhan Gürhan, Popstar yarışmasıyla ünlü olmuştu.

 3. Şimdilerde sessizliğini koruyan ve Instagram hesabı üzerinden paylaşımlarda bulunan Bayhan'dan sürpriz bir dönüş geldi.

  Şimdilerde sessizliğini koruyan ve Instagram hesabı üzerinden paylaşımlarda bulunan Bayhan'dan sürpriz bir dönüş geldi.

 4. Yeni şarkısı için kamera karşısına geçen Bayhan'ın son imajıyla herkesi şaşkına çevirdi.

  Yeni şarkısı için kamera karşısına geçen Bayhan'ın son imajıyla herkesi şaşkına çevirdi.

 5. YENİ İMAJI GÜNDEM OLDU

  YENİ İMAJI GÜNDEM OLDU

 6. Uzun hilal bıyıkları renkli filtreli güneş gözlüğü ve geriye yatırmış saçları ile dikkat çeken Bayhan, takipçileri tarafından Cem Karaca'ya benzetildi.

  Uzun hilal bıyıkları renkli filtreli güneş gözlüğü ve geriye yatırmış saçları ile dikkat çeken Bayhan, takipçileri tarafından Cem Karaca'ya benzetildi.

 7. Kimi takipçileri 'Abi bu sese bu imaj çok yakıştı' derken kimi takipçileri ise 'Bayhan ne yaptın kendine' yorumlarında bulundu.

  Kimi takipçileri 'Abi bu sese bu imaj çok yakıştı' derken kimi takipçileri ise 'Bayhan ne yaptın kendine' yorumlarında bulundu.

 8. İşte Bayhan'ın yeni imajı..

  İşte Bayhan'ın yeni imajı..