İmralı'dan Yıllar Sonra İlk Fotoğraf

BDP'li İdris Baluken, İmralı Adası'nın fotoğraflarını paylaştı

 1. BDP Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın heyetten çıkarılması ile yerine 14 Ekim'de İmralı adasına giden BDP Grup Başkanvekili İdris Baluken, kosterden cep telefonu ile çektiği İmralı Adası'nın fotoğraflarını, 'Kürtlerin siyasi iradesi ve yüreği burada rehin' başlığı ile paylaştı.

  BDP Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın heyetten çıkarılması ile yerine 14 Ekim'de İmralı adasına giden BDP Grup Başkanvekili İdris Baluken, kosterden cep telefonu ile çektiği İmralı Adası'nın fotoğraflarını, 'Kürtlerin siyasi iradesi ve yüreği burada rehin' başlığı ile paylaştı.

 2. İmralı Adası'nda BDP heyeti ile görüşen Abdullah Öcalan'ın, görüşme sırasında BDP'nin talebi ile çekilen fotoğrafları Adalet Bakanlığı'nın izin vermemesi nedeniyle şimdiye kadar yayınlanamazken, İmralı ziyareti ile ilgili bir ilk yaşandı.

  İmralı Adası'nda BDP heyeti ile görüşen Abdullah Öcalan'ın, görüşme sırasında BDP'nin talebi ile çekilen fotoğrafları Adalet Bakanlığı'nın izin vermemesi nedeniyle şimdiye kadar yayınlanamazken, İmralı ziyareti ile ilgili bir ilk yaşandı.

 3. Geçen hafta BDP lideri Selahattin Demirtaş'ın yerine Abdullah Öcalan'ın ile görüşmek için Pervin Buldan ile adaya giden BDP Grup Başkanvekili İdris Baluken,

  Geçen hafta BDP lideri Selahattin Demirtaş'ın yerine Abdullah Öcalan'ın ile görüşmek için Pervin Buldan ile adaya giden BDP Grup Başkanvekili İdris Baluken,

 4. bindikleri koster ve İmralı Adası'nın cep telefonu ile uzaktan çektiği fotoğraflarını sosyal medyada paylaştı.

  bindikleri koster ve İmralı Adası'nın cep telefonu ile uzaktan çektiği fotoğraflarını sosyal medyada paylaştı.

 5. İmralı'dan daha önce bu fotoğraflar paylaşılmıştı

  İmralı'dan daha önce bu fotoğraflar paylaşılmıştı

 6. İmralı'dan daha önce bu fotoğraflar paylaşılmıştı

  İmralı'dan daha önce bu fotoğraflar paylaşılmıştı

 7. İmralı'dan daha önce bu fotoğraflar paylaşılmıştı

  İmralı'dan daha önce bu fotoğraflar paylaşılmıştı

 8. İmralı'dan daha önce bu fotoğraflar paylaşılmıştı

  İmralı'dan daha önce bu fotoğraflar paylaşılmıştı

 9. İmralı'dan daha önce bu fotoğraflar paylaşılmıştı

  İmralı'dan daha önce bu fotoğraflar paylaşılmıştı