Akşener, altılı masa toplantısı öncesi Genel İdare Kurulunu topluyor

Akşener, yarın yapılacak toplantıda, GİK üyeleri ve milletvekillerinin, cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçimi başta olmak üzere, ülke gündeminde öne çıkan siyasi başlıklarla ilgili fikrini alacak. Toplantıda 3. Olağan Kongre'ye hazırlık çerçevesinde ilçe ve il kongrelerinin başlatılması kararı alınması bekleniyor

Kaynak : Anadolu Ajansı
Haber Giriş : 29 Eylül 2022 17:04, Son Güncelleme : 29 Eylül 2022 17:06
Akşener, altılı masa toplantısı öncesi Genel İdare Kurulunu topluyor

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, TBMM'nin yeni yasama yılı açılışı ve pazar günkü altılı masa toplantısı öncesi kurmaylarının siyasi gündemde öne çıkan başlıklara ilişkin fikirlerini dinleyecek.

Edinilen bilgiye göre Akşener, yarın Genel İdare Kurulu (GİK) üyeleri ve milletvekilleriyle bir araya gelecek. Siyasi gündemde öne çıkan başlıkların ele alınacağı toplantıda, ekonomideki gelişmeler de değerlendirilecek.

Akşener, GİK üyeleri ve milletvekillerinin, cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçimi ile diğer siyasi partilerin bu yöndeki çalışmaları başta olmak üzere, ülke gündeminde öne çıkan siyasi gelişmelerle ilgili görüş ve düşüncelerini dinleyecek.

- 3. Olağan Kongre takvimi de gündemde

Toplantının gündeminde, 3. Olağan Kongre takvimi de yer alıyor. Toplantıda, kongreye hazırlık çerçevesinde ilçe ve il kongrelerinin başlatılması kararı alınması bekleniyor.

Memurlar.Net'i Youtube'dan takip etmek için tıklayınız

Bu Habere Tepkiniz