Bakanlık paylaştı: İşte İlk Evim İlk İşyerim projesinden ilk görseller

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, Cumhuriyet tarihinin en büyük sosyal konut hamlesi kapsamında 5 bin konutun temelini Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da açıkladığı gibi 25 Ekim'de büyük bir coşkuyla atacaklarını bildirdi. 'İlk Evim İlk İşyerim' projesiyle ilgili yeni görsellerde ilk kez paylaşıldı.

Kaynak : Memurlar.Net
Haber Giriş : 30 Eylül 2022 10:15, Son Güncelleme : 30 Eylül 2022 10:21
Bakanlık paylaştı: İşte İlk Evim İlk İşyerim projesinden ilk görseller

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, Cumhuriyet tarihinin en büyük sosyal konut hamlesine ilişkin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın daha önce açıkladığı 5 bin konutun temelinin atılacağı 17 il ile ilgili bilgi verdi.

Bakan Kurum, 25 Ekim tarihinde 5 bin konutun temelinin atılacağını açıkladı. 5 bin konutun temelinin Ankara, Afyon, Amasya, Aydın, Bolu, Diyarbakır, Elazığ, Erzurum, Kahramanmaraş, Kırşehir, Konya, Manisa, Muğla, Tunceli, Uşak, Yozgat ve Zonguldak olmak üzere 17 ilde atılacağını bildiren Bakan Kurum, şu ifadeleri kullandı:

"Aylardır bu projeye hazırlık içerisindeyiz. 31 Ekim'e kadar başvuru süresi var. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın da teşrifleriyle 5 bin konutun temelini büyük bir coşkuyla atacağız."

Bakanlık tarafından "İlk Evim" projesiyle ilgili yeni görseller de, ilk kez kamuoyuyla paylaşıldı.

Memurlar.Net'i Youtube'dan takip etmek için tıklayınız

Bu Habere Tepkiniz