Tacizden yattı, çıktı yine tacizden gözaltına alındı

Bursa'da kız çocuğunu taciz etmek suçundan 7 yıl cezaevinde yattıktan sonra tahliye edilen 29 yaşındaki S.O., iki kız çocuğuna cinsel organını gösterdiği iddiasıyla gözaltına alındı

Kaynak : Anadolu Ajansı
Haber Giriş : 19 Mayıs 2016 18:33, Son Güncelleme : 27 Mart 2018 00:42
Tacizden yattı, çıktı yine tacizden gözaltına alındı

Bursa'nın Yenişehir İlçesi'nde, küçük yaştaki çocuğu taciz etmekten mahkum olup 7 yıl cezaevinde kaldıktan sonra tahliye olan 29 yaşındaki S.O, iki kız çocuğuna cinsel tacizde bulunduğu iddiasıyla yeniden gözaltına alındı.

Bursa'nın İznik İlçesi'nde oturan ve sahil yolunda küçük bir kız çocuğunu taciz etmek suçundan 7 yıl cezaevinde yattıktan sonra bir süre önce tahliye edilen S.O., dün akşam Yenişehir İlçesi'ne geldi.

S.O., Yenişehir Kurtuluş Mahallesi Özsöz Sokak'ta 7 yaşındaki bir kıza cinsel organını gösterdi. Daha sonra yan apartmanın bahçesine geçen S.O., başka bir çocuğuna da aynı hareketi yaptı. Çocukları bakkala götürmek vaadiyle oturdukları sokaktan uzaklaştırmak isteyen S.O.'yu gören sokak sakinleri, polisi arayarak ihbarda bulundu. Kısa sürede olay yerine gelen polis, S.O.'yu gözaltına aldı.

İznik Sanayi Çarşısında çalıştığı öğrenilen S.O.'nun Emniyet Müdürlüğündeki sorgusu ve olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.

Bu Habere Tepkiniz

Sonraki Haber