'İnek Bayramı' adı altında yine İslam'a hakaret edecekler

Geçtiğimiz yıllarda da çok defa Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi tarafından düzenlenen 'İnek Bayramı'nın bu yıl da 4-5 Mayıs tarihlerinde gerçekleştirileceği duyuruldu

Kaynak : Star Gazetesi
Eklenme : 02 Mayıs 2017 07:00

SKANDAL GÖRÜNTÜLER TEKRARLANACAK

Dekanlık tarafından yapılan açıklamada 4-5 Mayıs 2017 tarihlerinde yapılacak olan ve her yıl Ankara Üniversitesi'nin Siyasal Bilgiler Fakültesi'nin Cebeci Kampüsü'nde düzenlenen 'İnek Bayramı'nda değerlerimiz Kur'an-ı Kerim'e ve İslam'a yönelik çirkin görüntülere sahne olmuş, büyük tepki toplamıştı.

Geçtiğimiz yıllarda da çok defa Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi tarafından düzenlenen 'İnek Bayramı'nın bu yıl da 4-5 Mayıs tarihlerinde gerçekleştirileceği duyuruldu.

BÜYÜK TEPKİ TOPLUYOR

Üniversite yönetiminin de açıklamasıyla yapılacağı açıklanan rezaletin tekrarlanmaması için pek çok kullanıcı sosyal medyada büyük tepki gösterdi. Kullanıcılar bugün saat 21:00'da #DeğerlerimeSaldırma hashtagiyle bir kampanya başlatacaklarını açıkladı.

YÖK'E ÇAĞRI

Kullanıcıların pek çoğu da skandal görüntülerin tekrarlanmaması için üniversite yönetimini ve YÖK'ü göreve çağırdı.

İSLAMİ DEĞERLERLE ALAY EDİYORLAR

Skandal etkinlik her yıl sahnelenirken değerlerimiz Peygamber Efendimiz Aleyhisselam'ın hayatının yanı sıra Kur'an-ı Kerim'in ayetleri okunarak alay edilip kahkahalar atılıyor.

#

Bu Habere Tepkiniz