1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Tümü

Özel eğitim öğretmeni nöbet ücretini de artırımlı alabilir mi?

Özel Eğitim Öğretmeni Nöbet Ücretini de yüzde 25 Fazla Alır
20 Nisan 2018 10:32
Yazdır
Özel eğitim öğretmeni nöbet ücretini de artırımlı alabilir mi?

MEB tarafından gönderilen görüş yazısına göre Özel Eğitim Kurumlarında görev yapan öğretmenlerin nöbet ücretini de ek ders gibi yüzde 25 artırımlı almaları gerekmektedir.

MEB'in ilk ve ortaöğretim kurumlarında görev yapan özel eğitim öğretmenlerinin nöbet sorununu da çözmesi beklenmektedir.

Maksut BALMUK

Memurlar.Net - Özel

Bu yazının tüm hakları Memurlar.Net'e aittir. 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununun 36. maddesi uyarınca alıntılanamaz. Telif hakları saklı tutulmuş bu yazının alıntılanması halinde yasal takip yapılacaktır. ©

Bu haberi oylayabilirsiniz 0 0
11 Yorum yapıldı
YORUMLARTüm Yorumlar Popüler Yorumlar
SON HABERLER
19:00 - Vali Yerlikaya'dan sokak hayvanlarına destek paylaşımı18:56 - Kastamonu'da il merkezi ve ilçelere gelişler yasaklandı18:51 - İstanbul'a giriş-çıkışlarda 266 bin 840 araç kontrol edildi18:46 - Sahilde yürüyüş pahalıya patladı!18:40 - ABD'de üretildi! Koronavirüse karşı serum üretiminde kullanılacak18:34 - 'Biz bize yeteriz Ispartam' sloganıyla dolandırıcılık!18:28 - Sırt ağrısı şikayetiyle gitti, koronavirüs çıktı18:23 - Yaşamını yitiren polis memuru memleketine gönderildi18:18 - Umreden dönen 362 kişi Konya'da yurtlara yerleştirildi18:13 - İzmir'de pazaryerinde sosyal mesafe kuralına uyulmadı
18:08 - İşte Google'ın Türkiye hareketlilik raporu18:03 - 'Koronavirüs' günlerinde aile içi şiddet arttı17:58 - Libya eski Başbakanı, koronadan hayatını kaybetti17:53 - 68 yaşındaki Profesör, koronavirüsü atlattı17:48 - Ağrı'daki cezaevinde koronavirüs tedbirleri en üst düzeyde17:43 - Beşiktaş'tan kampanyaya 1 milyon 903 bin TL bağış17:38 - İl hakeminin eşi koronavirüsünü atlattı, sıra hakemde17:33 - İstanbul Emniyeti, sahte imalatçılara göz açtırmıyor
1 2 3 4 5 6 7 Tümü
ANKET
Çalıştığınız kamu kurumunda, dönüşümlü veya uzaktan çalışmaya geçildi mi?
ARŞİV
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam